Bilgisayar açılırken uyku moduna geçiyor

xernetk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba gece vakti bilgisayarım kapandı ve bir daha açılmadı.
Bilgisayarım çalışıyor fakat monitör de uyku moduna geçiyor yazıyor ama hala bilgisayar çalışmaktadır. Sonra fark ettim ki ekran kartı fanları donmemekte ekran kartını çıkarttim anakarta bağladım yine görüntü gelmemektedir. Ama bilgisayar çalışıyor ekranda uyku moduna geçiyor yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI veya DP kablonuzu bir kontrol eder misiniz? Belki zarar görmüş veya arızalanmış olabilir. Monitörünün ekran kartından sağlıklı görüntü sinyali alamıyor olabilir. Başka bir kablo ile bağlamayı deneyin ya da televizyon gibi bir şeye de kasanız bağlayarak deneyebilirsiniz.

Bilgisayar ı tamamen kapatıp açtığında bios ayarlarını bi kontrol et istersen. Belki çözüm orada olabilir ama uyku modu her PC de sıkıntı...
Ekipman ve monitör hariç sırf Valorant, LOL ve Single Player oyunlar da yüksek FPS alabilmek için 20K verdiğim sistem bile win 11 de uyku modunda patlıyor😑

Umarım seninki çözülür.

Yaptım hiç Bir Türlü ekran gelmiyor bilgisayarciya verdim bakalım.
HDMI veya DP kablonuzu bir kontrol eder misiniz? Belki zarar görmüş veya arızalanmış olabilir. Monitörünün ekran kartından sağlıklı görüntü sinyali alamıyor olabilir. Başka bir kablo ile bağlamayı deneyin ya da televizyon gibi bir şeye de kasanız bağlayarak deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı