Çözüldü Bilgisayar açılırken yeniden başlatılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TaylanGrdesli

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar. Bilgisayarımı sorunsuz olarak 3 senedir kullanıyorum ve 6 ayda bir formatlıyorum.
Bugün bilgisayarımı formatladıktan sonra açmak istediğimde, bilgisayar açılış ekranına geçiyor lakin bir döngüye girip sanki hep yeniden başlatılıyormuş gibi bir durum oluşuyor, pek anlatamadım çünkü yaşanan durumu ben de anlamış değilim.
Her ay mutlaka temizliğini yapar zamanı gelince termal macununu değiştiririm işlemcimin sıcaklık değerleri her zaman normal seviyelerde.
İşletim sistemim: Windows 10.
Bu arada açılış ekranında sadece BIOS'a giriş yapabiliyorum, Boot Manager seçeneğini seçince bile açılmıyor bahsettiğim durum tekrarlanıyor.
Bahsetmeyi unutmuşum, formatı Windows’un kendi sıfırlama hizmeti üzerinden gerçekleştirdim bunu daha önce defalarca yaptım ve hiç böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    169,2 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Çözüm
Evet ben de aynı şeyi düşünüyordum lakin bilgisayar açılmıyor hiçbir şekilde açıkçası bilgisayar açılmadan nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olur musun?

Başka bir bilgisayardan format USB'si oluştur daha sonra YouTube'ya yaz USB ile format diye detaylı anlatımlar var kolay bir işlem zaten.
Format atarken bir sorun olmuş herhalde tekrar format atmayı dene bence temiz bir şekilde.

Hepinize merhabalar. Bilgisayarımı sorunsuz olarak 3 senedir kullanıyorum ve 6 ayda bir formatlıyorum.
Bugün bilgisayarımı formatladıktan sonra açmak istediğimde, bilgisayar açılış ekranına geçiyor lakin bir döngüye girip sanki hep yeniden başlatılıyormuş gibi bir durum oluşuyor, pek anlatamadım çünkü yaşanan durumu ben de anlamış değilim.
Her ay mutlaka temizliğini yapar zamanı gelince termal macununu değiştiririm işlemcimin sıcaklık değerleri her zaman normal seviyelerde.
İşletim sistemim: Windows 10.
Bu arada açılış ekranında sadece BIOS'a giriş yapabiliyorum, Boot Manager seçeneğini seçince bile açılmıyor bahsettiğim durum tekrarlanıyor. Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkür ederim.

Evet ben de aynı şeyi düşünüyordum lakin bilgisayar açılmıyor hiçbir şekilde açıkçası bilgisayar açılmadan nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olur musun?

Başka bir bilgisayardan format USB'si oluştur daha sonra YouTube'ya yaz USB ile format diye detaylı anlatımlar var kolay bir işlem zaten.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı