Bilgisayar açılışta bazen 30Hz'de başlıyor

The Technology

Zeptopat
Daha fazla  
Meslek
YouTuber
Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayarım açılırken bazen 30Hertz'de açılıyor ve değiştirmek istediğimde de değiştiremiyorum. Değişken yenileme hızı seçeneği de kapalı. Bu sorun donanımsal bir sorun mu yoksa yoksa işletim sistemi kaynaklı mı?

Masaüstü bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayarım açılırken bazen 30Hertz'de açılıyor ve değiştirmek istediğimde de değiştiremiyorum. Değişken yenileme hızı seçeneği de kapalı. Bu sorun donanımsal bir sorun mu yoksa yoksa işletim sistemi kaynaklı mı?
Driverler güncel mi?

BIOS, ekran kartı, driver her şeyi güncelle; geçmezse ekran kartı sıkıntı gibi.

Anakart güncellemesinden bahsediyoruz hocam. Eğer güncelleme yarım kalırsa PC açılmayabilir bir daha niye bu riske gireyim.

Hayır hocam anakartta örümceğe benzeyen bir parça vardır onu pcciye götürürseniz onda bir parça oluyor adını unuttum kusuruma bakmayın yüklüyorlar ve anakart çöp olmamış oluyor yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı