Çözüldü Bilgisayar açılıyor ama görüntü yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ada F

Hectopat
Makaleler
1
Yer
JD1000PRO
Bilgisayar oynarken bir anlık sinirle masaya vurdum. Ekran gitti. Her zaman vururum bir şey olmaz. Hiçbir şekilde kablolara zarar gelmediğinden eminim. Bilgisayar çalışıyor. Her şeyin ışığı geliyor. Ekran gittiği zaman ses de geliyordu. Ne olmuş olabilir?

OzanLa

Zeptopat
Bilgisayar oynarken bir anlık sinirle masaya vurdum. Ekran gitti. Her zaman vururum bir şey olmaz. Hiçbir şekilde kablolara zarar gelmediğinden eminim. Bilgisayar çalışıyor. Her şeyin ışığı geliyor. Ekran gittiği zaman ses de geliyordu. Ne olmuş olabilir?
Monitöründe no signal yazısı çıkıyormu yoksa hiç-bir görüntü yokmu?

BeroFX

Picopat
Yer
Tokat

Ekran kartını çıkartıp açmayı dene.

Yennefer O.V

Centipat
Yer
Vengerberg
- Ekran kartına ve monitöre giden kabloları kontrol et. (HDMI, DP veya VGA ve Power)
- Kasayı açarak ekran kartının slotunda oynayıp oynamadığını kontrol et. Hatta oynamadığıni düşünsen bile kasaya giden elektriği kesip, ekran kartıni sök-tak.
- Aynı işlemleri RAM'ler içinde uygula. RAM'ler iki taneyse sırayla dene.

Yukarı