Bilgisayar açılmama sorunu

Vionex

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,

Bugün masaüstü bilgisayarımı açmak için Power'ına bastım ve beklemeye başladım. İlk başta hiçbir sorun yok gibi görünüyordu lakin sonra Windows simgesi çıktı ve orada takıldı (işletim sistemim Win 8.1). Yaklaşık 5 dakika bekledim ancak hiçbir gelişme yoktu. Reset atarsam düzelebilir diye düşündüm ancak reset atınca hiçbir görüntü alamadım. Belki sorun monitördedir dedim ve kabloyu çıkarıp taktım ancak olmadı, sorun kablodadır belki dedim ancak klavyede num lock, Caps Lock tuşlarına basmama rağmen ışıkları yanmıyordu (yani anladığım kadarıyla kasa tamamen çalışmıyor). Bunun üstüne kasayı açıp RAM'lerin yerini değiştirdim, çıkarıp tekiyle çalıştırmayı denedim, HDD ve SSD takılı bilgisayarımda belki ikisinden birisindedir sorun diye tek tek çıkarıp denedim, ekran kartını söküp taktım ama nafile. Sizce sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı