Bilgisayar Açılmıyor

Umut Taş 36

Hectopat
Daha fazla  
Evet Arkadaşlar Bilgisayar düğmesine asılyorum sonra ekrana görüntü gelmiyor. monitörün ışığı yanıp sönüyor. birde benim pc 2011 yılında almıştım toplama değil sistemim şu ;

Anakarat: Foxconn G31MXP

İşlemci: intel pentium dual core e6300

Ram: Kingston 2GB(Tek Modül) 667Mhz DDR2

Ekran Kartı: Palit X1550 256MB (Çok Isınıyor)

Monitör: HKC 1822 (monitör Çok ısınıyor)

Evet Arkadaşlar Lütfen Yardım :cry:

Peki. Önce kasanızı fişten çekin. BIOS pilini çıkarın. RAM leri çıkarın. Kasanın güç tuşuna 10-15 sn basılı tutun bir de öyle deneyin.

tmm şimdi ben ekran kartına bağlıyorum monitöre görüntü gelmiyor ama onboard ekran kartına bağladığımda geliyor. ama hiçbir oyun oynayamıyorum hata veriyor :hasta:

Kardeşim aynı sorun bendede yavandı benim kartım 9500 gt driveri silinmişti yükledim direk geldi Eğer monitörün ışığı yanın yanıp sönüyorsa sevise götür ben götürdüm bana en fazla 95 tl masraf olur dedi ama sen ekran kartı Driverini yükle Denemeni tavsiye ederim

Tmm Ama garantisi bitti ben şimdi 1.150tl ye pc toplıyacam deniyim olursa çok teşekkür ederim birde kardeş oyun oynarken ekranda beyaz beyaz noktalar şıkıyor monitör kapanıp açılıyor en sonunda bilkgisayar reset atıyor. onu nasıl çözerim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı