Bilgisayar açılmıyor

ametisikaltun

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bilgisayarımı birisi açmaya çalışmış fakat açmaya çalışırken PSU kablosunu takmadan düğmesine basmış. HDMI kablosunı ekran kartı yerine anakarta takmış o olaydan sonra bilgisayarım attığım linkteki gibi oluyor. Sorun ne olabilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Videoyu indirmek istemediğim için bakmadım. YouTube veya streamtape gibi izlenebilir bir yere upload eder misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buyurun

Sanırım sorun PSU'dan kaynaklanıyor çünkü elektrik gitmiyor kasaya.

Çok büyük bir sorun mudur? Daha yeni aldım bilgisayarı o yüzden çok parçalar kısmında sorun olacağını düşünmüyorum 1 ay falan oldu alalı

buyurun
24 Pin güç kablosunu çıkarıp takar mısın. Bağlantılarda problem olduğunu düşünüyorum. Zira tüm güç kabloları sağlam ise PSU arızası olabilir. Bahsettiğiniz Güç kablosu muhabbeti hariç, HDMI olayı böyle bir şeye sebep olmaz.

24 Pin güç kablosunu çıkarıp takar mısın? Bağlantılarda problem olduğunu düşünüyorum. Zira tüm güç kabloları sağlam ise PSU arızası olabilir. Bahsettiğiniz Güç kablosu muhabbeti hariç, HDMI olayı böyle bir şeye sebep olmaz.

1 2 saat sonra evde olacağım eve gidince dediğinizi yapacağım teşekkürler umarım PSU da bir arıza yoktur. Statik elektrik mevuzusu falan olabilir mi peki?

1 2 saat sonra evde olacağım eve gidince dediğinizi yapacağım teşekkürler umarım PSU da bir arıza yoktur. Statik elektrik mevuzusu falan olabilir mi peki?
Statik boşaltmak için tüm cihazı elektrik ve kablodan ayırıp kasa tuşuna 10 15 saniye basılı tutup 1 2 kez bas çek yapıp boşaltabilirsin. Sanmıyorum ama.

Statik boşaltmak için tüm cihazı elektrik ve kablodan ayırıp kasa tuşuna 10 15 saniye basılı tutup 1 2 kez bas çek yapıp boşaltabilirsin. Sanmıyorum ama.

Eve gidince onu da bir deneyeyim teşekkürler gelişme olunca yazacağım.

Umki PSU üzerinde arıza olsun anakartla ilgilide bir problem olabilir.

Umarım sadece kablolarla alakalı bir şeydir

Yeni konular

Geri
Yukarı