Bilgisayar aldıktan sonra hevesin kaçması

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, 6-7 yıldır isteyip 2 hafta önce aldığım bilgisayarda sadece Valorant ve R6 oynamaktayım. Bundan önce 1 yıl Xbox One S kullandım ve hiç oynayamadığım birçok oyunu deneyimledim/bitirdim. Yine de çok oynamak isteyip de oynayamadığım 3-5 oyun vardı fakat onlarda PC'de aşırı pahalı. Korsan da indirmek istemiyorum hem hakka girmemek hem de virüs yememek için. Böyle olunca da hevesim kaçıyor, sadece Valorant, R6 ve CS oynuyorum. Var mı benim gibi olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum benim 3 ay öncesine kadar 4gb rami olan ekran kartı olmayan bir tane bilgisayarım vardı. Onunla hep warband oynamak istemiştim ama oynayamamıştım. Sonra yeni bilgisayara geçince warband'i yükledim 1 saat sonra sıkıldım sildim. Bende de öyle oluyor.

9 yaşımdan beri çok istiyordum iyi bir bilgisayarımın olmasını, Allah 14 yaşında nasip etti çok büyük bir hevesle girdim bilgisayara ama bir süre sonra o eski verdiği tadı vermiyor. Bende sadece bu bilgisayarda Valorant - ETS2 giriyorum birde büyük oyun olarak Forza Horizon 4.

Selamlar, 6-7 yıldır isteyip 2 hafta önce aldığım bilgisayarda sadece Valorant ve R6 oynamaktayım. Bundan önce 1 yıl Xbox One S kullandım ve hiç oynayamadığım birçok oyunu deneyimledim/bitirdim. Yine de çok oynamak isteyip de oynayamadığım 3-5 oyun vardı fakat onlarda PC'de aşırı pahalı. Korsan da indirmek istemiyorum hem hakka girmemek hem de virüs yememek için. Böyle olunca da hevesim kaçıyor, sadece Valorant, R6 ve CS oynuyorum. Var mı benim gibi olan?
Ben de yeni bilgisayar aldım fakat bilgisayar alma sürecinde sık sık para biriktirip mevcut olarak kullandığım bilgisayarın taşıyamayacağı oyunlar (Witcher 3 vb.) satın aldığım için böyle bir derdim olmadı.
Bu arada aldığım oyunların çoğunu 1-2 saat deneyimleyince insan da sıkılıyor, yani fazla heves etmemek en iyisi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı