Çözüldü Bilgisayar aldım ne yapmam gerek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufdmrk

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayar aldım şu an FreeDOS Windows flash belleğe atacağım direkt takınca yüklenecek mi?
Şu an donanımın olduğu yerde oradan bir şey yapmam gerekli mi? Neleri kurmam gerek?
Test yapmam gerekli mi? İlla ki yapmayı düşünmüyorum.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
İlk öncelikle USB nizi Boot seçeneklerinde 1. sıraya almanız gerekir ondan sonra bilgisayarımız yenişen başlayacak ve Windows kurulumuna geçeceksiniz. Diğer mesajdaki videoda anlatımları yapabilirsiniz.

İlk öncelikle USB nizi Boot seçeneklerinde 1. sıraya almanız gerekir ondan sonra bilgisayarımız yenişen başlayacak ve Windows kurulumuna geçeceksiniz. Diğer mesajdaki videoda anlatımları yapabilirsiniz.
Teşekkürler, peki donanımları görebileceğim bir yer var mı? Windows kurmadan.
Ve windows'un birkaç kurulumu var sanarım hangisi daha iyidir?

Donanım derken onu Windows kurlumundan sonra sürücü kısmına geçtikten sonra görebilirsiniz.
Onun dışında Windows kurulumunda sadece harddisklerinizi görebilirsiniz. Benim önerim USB üzerinden olacaktır. Zaten videoda da USB üzerinden kurulum anlatılıyor.

F2, F12 ya da başka bir tuşla girdiğiniz yer. Mavi bir ekranı var.
Teşekkürler, şuan klavye almadım alınca yaparım o zaman.
Burdan Windows'u yüklediğimde Key satın almam gerekiyor mu? Altta yazı çıkar mı etkinleştirin diye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler, şuan klavye almadım alınca yaparım o zaman.
Buradan Windows'u yüklediğimde Key satın almam gerekiyor mu? Altta yazı çıkar mı etkinleştirin diye?
İnternette 60-70 TL'ye satılan keyler var onlardan alabilirsiniz. Etkinleştirmezseniz yazı çıkar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı