Yeni bilgisayar aldım, yapmam gereken şeyler nelerdir?

Videoda Recep hocam gayet detaylı anlatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücüleri kurup performans testi yapın, ayarları yapın.

Kısaca;
Gerekli yazılımları indirin. (Microsoft visual, DirectX vs.)
Güncelleştirmeleri kontrol edin.
Oyunlardaki performansınızı kontrol edin.

Valla sistemi aldın da nasıl aldın ? Nereden aldın ? işletim sistemi yüklümü, sürücüler yüklümü ne bileyim O.C yapacak mısın BIOS güncel mi. Bunların dışında yapılacak pek bir şey yok gibi oyunlarını yükle zevkine bak.

Valla sistemi aldın da nasıl aldın ? Nereden aldın ? işletim sistemi yüklümü, sürücüler yüklümü ne bileyim O.C yapacak mısın BIOS güncel mi. Bunların dışında yapılacak pek bir şey yok gibi oyunlarını yükle zevkine bak.
İşletim sistemi vs hepsini Bilgisayarcı ile hallettil Ekran kartı ve işlemci 2. El oyunlarda max performans yapmak için gerekli ince Windows 10 ayarları lazım

İkinci el mi aldınız?
Evet

Pc bulding diye bir site var işlemci ve ekran kartını ordan aldım bilgisayarın işletim sistemi ve directx falan kurulu antivirüs te kurdum

Arkana yaslanıp bir bardak çayla keyfini sürmek.Şaka bi yana oyunlara gir bak performansına bir sorun yoksa keyfini çıkar.
Yüksek ayarlda
Arkana yaslanıp bir bardak çayla keyfini sürmek.Şaka bi yana oyunlara gir bak performansına bir sorun yoksa keyfini çıkar.
Gta V cs go ets 2 asetto gibi oyunlarda yüksek ayarlarda sıkıntı yok ama yeni çıkan yüksek sistem isteyen ayarlarda orta ayarlar 60 75 arası ideal bence

Yeni konular

Geri
Yukarı