Bilgisayar alınır mı?

Eğer para harcamak istemiyorsanız ps4 ü satıp LGA1155 için i5 3570k ve gtx 1050ti(rx 570,r9 380 4gb) tarzı bir kart alıp sisteminizi yükseltebilirsiniz. Ekstra ram 8gb.
Bütçeniz var ise bunu yapıp ps4 ü satmayabilirsiniz de, bir süre idare edebilir sizi bu şekilde. Seçim sizin.

Şimdi sattım diyelim 4.500-5000 TL sistem topladım o sistem GTA Online kaldıracak mı vs. bu sorular aklımı karıştırıyor.
Bütçeniz var ise bunu yapıp ps4 ü satmayabilirsiniz de, bir süre idare edebilir sizi bu şekilde. Seçim sizin.
Bu biraz zor ihtimal çünkü 2.el PC parçası almayı pek düşünmüyorum. PS4 satacağım sanırım yazda.

Bence PC alırsanız bile 3060 ve 3050 gibi ekran kartlarını işlemci tarafında ise 11. nesil İntel işlemcileri bekleyin derim. Hem ileride stok sorunu da az biraz çözülür gibime geliyor.

Oyun fiyatlarını geçtim PS4 cidden eskidi yani bu cihaz 1.5 sene sonra kesilince elimde kalacak. Yazda 2 bin TL'ye satıp 1000 TL çalışıp para kazanırım biraz da ailem eklerse bir bilgisayar alırım. Konu çözülmüştür tavsiyelerde bulunan herkese teşekkür ederim.
Bence PC alırsanız bile 3060 ve 3050 gibi ekran kartlarını işlemci tarafında ise 11. nesil İntel işlemcileri bekleyin derim. Hem ileride stok sorunu da az biraz çözülür gibime geliyor.
Hocam ne yaptınız öyle bütçem yok :D

Hem PS4'üm var hem de PC topladım 1 ay önce yaklaşık. PC'de oynarken çok çabuk sıkılıyorum. Konsolda oynayınca bir ayrı his veriyor oyun oynadığınızı hissettiriyor fakat PC sarmıyor pek. Arkadaş da buna benzer bir şey yaşıyor. Tavsiyem konsolu satmadan toplayın çok pişman olursunuz.

Hem PS4'üm var hem de PC topladım 1 ay önce yaklaşık. PC'de oynarken çok çabuk sıkılıyorum. Konsolda oynayınca bir ayrı his veriyor oyun oynadığınızı hissettiriyor fakat PC sarmıyor pek. Arkadaş da buna benzer bir şey yaşıyor. Tavsiyem konsolu satmadan toplayın çok pişman olursunuz.
Ben de öyle düşünüyorum. Yıllardır bir hevesle aldım satarsam pişman olacağım gibime geliyor çünkü çok istedim yıllardır PS4'ü. PC daha önce milyar kez şansım oldu iyi bilgisayardan tut kötü bilgisayara kadar ve çok çabuk sıkıldığım doğrudur. PS4'ün bir ağırlığı var gibi hissiyat var.

Bendede tam tersi hem PS4 hem PC'im var FİFA harici hiçbir oyunu PS4'te rahat oynayamıyorum bir exculsiveler bir de FİFA onun harici PC'de rahatım.
Ben de öyle düşünüyorum. Yıllardır bir hevesle aldım satarsam pişman olacağım gibime geliyor çünkü çok istedim yıllardır PS4'ü. PC daha önce milyar kez şansım oldu iyi bilgisayardan tut kötü bilgisayara kadar ve çok çabuk sıkıldığım doğrudur. PS4'ün bir ağırlığı var gibi hissiyat var.
PS4'ü çok istediyseniz satmanızın manası yok bence.Mesela bana şuan ki PC'mi sattırıp üstüne para ekleyerek PS5 aldıramazsınız zevk işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı