Bilgisayar almak için beklemek mantıklı mı?

ekaleminden

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni GPU'lar sanırım yıl sonuna kalmadan çıkacak. Yeni GPU'lar çıkmadan şu an laptop almak mantıklı mı?
Siz olsanız iki üç ay bekleyip daha güncel bir sistem alma veya şimdiki sistemi daha uyguna yakalama ihtimali oluşmasını mı beklerdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son çıkan sistemi alabilecek bütçedeyseniz bekleyin. Değilseniz hemen alın.

Dosya Ekleri

• 85420B21-1EB6-4B3C-9182-1042B0AC2999.jpeg
    85420B21-1EB6-4B3C-9182-1042B0AC2999.jpeg
    262,9 KB · Görüntüleme: 76
Arkadaşlar yeni GPU'lar sanırım yıl sonuna kalmadan çıkacak. Yeni GPU'lar çıkmadan şu an laptop almak mantıklı mı?
Siz olsanız iki üç ay bekleyip daha güncel bir sistem alma veya şimdiki sistemi daha uyguna yakalama ihtimali oluşmasını mı beklerdiniz?

Hocam aynı duruma bende baktım ama o zaman dolar olur 25 vs. O yüzden saçma olur alın geçin.

Hocam bana kalırsa beklemeniz hata, beklerseniz fiyatlar artar, ha bir yönden de beklerseniz fiyat düşer, ama önermiyorum ne kadar beklerseniz o kadar artıyor fiyatlar.

Bekle. Gerekli parayı topla... Fiyatlar artsın...bekle...parayı topla...fiyatlar artsın = yıl 2034 42.000TL F/P sistem tavsiyesi 1080p kralı.

Yeni konular

Geri
Yukarı