Bilgisayar almak için Kara Cuma beklenmeli mi?

Normal şartlarda "beklenir" derdim. Bazı ürünlerde ciddi manada güzel indirim olabiliyor. Tabii bunun yanında bindirim yapıp sonra indirim yapılan parçalar da oluyor. Doğru parçaları doğru zamanda yakalarsanız normalden daha iyi fiyata bilgisayar toplayabilirsiniz. Bizzat kara cumaları deneyimleyip o tarihte bilgisayar toplamış biri olarak söylüyorum. Ve bunu o gün parçaların fiyatına bakarak değil 1-2 ay boyunca takip ederek yaptım.

Ancak şu an 1 ay sonra ne olur söylemek mümkün değil. Bu yüzden bekle veya bekleme demek çok da mantıklı gelmiyor.

Belli olmaz, ülkemizde büyük siteler bu tür indirimleri yaptığını söylüyor ama koca bir YALAN. Gaming gecesi ürünlerine bakabilirsin incehesap.com adresinden. Sadece Cuma günleri oluyor.

Yalan diyen arkadaşlar nereleriyle bakıyor acaba? İndirim deyince istedikleri her üründe indirim olacak sanıyorlar. Öyle bir şey yok. Dediğim gibi bindirim+indirim yapılan ürünler de oluyor, ciddi manada güzel indirim yapılmış ürünler de oluyor.

Doğru zamanda doğru ürünü seçerseniz normal fiyatların daha altına parçaları alabilirsiniz.

Yalan diyen arkadaşlar nereleriyle bakıyor acaba? İndirim deyince istedikleri her üründe indirim olacak sanıyorlar. Öyle bir şey yok. Dediğim gibi bindirim+indirim yapılan ürünler de oluyor, ciddi manada güzel indirim yapılmış ürünler de oluyor.

Doğru zamanda doğru ürünü seçerseniz normal fiyatların daha altına parçaları alabilirsiniz.
hocam haklısınız da çoğu ürün piyasa değerinde oluyor o yüzden dedim.

Geri
Yukarı