Bilgisayar almak için vergi indirimini beklemeli miyim?

Panchion

Decapat
Yer
İzmir
Öncelikle ben kendime güzel bir masaüstü bilgisayar buldum fakat vergi indirimini beklemeli miyim beklememeli miyim karar veremedim.
35000 TL olan bir masaüstü bilgisayar vergi indirimiyle tahminen kaç TL'ye düşer?

Öncelikle ben kendime güzel bir masaüstü bilgisayar buldum fakat vergi indirimini beklemeli miyim beklememeli miyim karar veremedim.
35000 TL olan bir masaüstü bilgisayar vergi indirimiyle tahminen kaç TL'ye düşer?

Bence vergi indirimi yalan 1 senedir var herhalde bu olay hala bir şey olduğu yok.

@Panchion Vergi indirimi derken telefonlara gelecek indirimden bahsediyorsan eğer. İndirim ÖTV üzerinden yapılacak. Bilgisayarlarda ÖTV bulunmuyor. Vergi indirimi yansımayacak.

Bilgisayarlara da gelecek diye duydum
Yani şuanda telefonlara bile geldiği yok. @Fikirsiz dediği gibi 1 senedir bu vergi indirimi olayı dönüp duruyor. 1 senedir dönen haberlerde indirimin ÖTV üzerinden olacağı söyleniyor. Bu yüzden bu kampanyadaki indirimin bilgisayara gelmesi imkansız. Geçen ay yine bir arkadaş aynı başlığı açmıştı. Onda da bir çok kişi bilgisayara indirim gelmeyeceğini söylemişti zaten.

Bilgisayara gelecek indirim oldukça az hocam. 500-1000TL altına alırsınız sadece. Asıl indirim telefonlar için, malum %57 ÖTV indirimi alınıyor cunku.

Yeni konular

Geri
Yukarı