Bilgisayar almalı mıyım?

Çok pahalı olmadığı sürece ders, arada oyun için laptop alınabilir. İhtiyaca girer TYT ye asılacaksan. Nede olsa onlarca pdf, YouTube videoları vs vs.. Alınması gerek.
Bilgisayar yerine teelefonunu güçlendir ve telefonuna bluetooth mouse klavye ve kulaklık al.
Birazda uygulama satın aldığında bilgisayar keyfinde çoook rahat oynarsın.
Hem bilgisayar aşırı pahalı bu ekonomik.
Valorant falan oynayamazsın ama çoğu oyundan keyif alırsın.
Elimde iyi kötü laptop var zaten.

Alınır. Bilgisayarda derste çalışılır oyunda oynanır. Israr et ve bilgisayar aldır.
Babam demez mi "Ders için alacaksın, neden bunda 1650 var?" diye 😀

Ben 10.sınıfta almıştım aralık ayında krallar gibi de oynamıştım 10.sınkf pandemiye de denk gelmişti ama derslerimi ihmal etmedim tabii etseydim şu an ağlıyor olurdum eğer aradaki dengeyi kurabileceğine güveniyorsan al derim.
Çünkü bu sene almazsan seneye hiç alamayacaksın.

Ben 10.sınıfta almıştım aralık ayında krallar gibi de oynamıştım 10.sınkf pandemiye de denk gelmişti ama derslerimi ihmal etmedim tabii etseydim şu an ağlıyor olurdum eğer aradaki dengeyi kurabileceğine güveniyorsan al derim.

Şu an hangi üniversite okuyorsun bro.

Hedefinde İTÜ PC Mühendisliği. Normal bir öğrenciden daha sıkı çalışmam gerekiyor.

Oyun için ısrar et daha iyisini aldır 😄 Bilgisayarı satabilirsen sat, daha iyisini al. Nede olsa oyun da oynayacaksın.
Babam oyun için asla almaz. Önerin için sağ ol.

Oyun için ısrar et daha iyisini aldır 😄 Bilgisayarı satabilirsen sat, daha iyisini al. Nede olsa oyun da oynayacaksın.
Babam oyun için asla almaz. Önerin için sağ ol.

Tamam işte bilgisayar mühendisliği de istiyorsun sana PC lazım. Şimdiden al zararı olmaz.
Hocam idare eder derecede bir laptop var zaten, sadece oyun oynanmıyor.

Tamam işte bilgisayar mühendisliği de istiyorsun sana PC lazım. Şimdiden al zararı olmaz.
Hocam idare eder derecede bir laptop var zaten, sadece oyun oynanmıyor.

Geri
Yukarı