Bilgisayar aniden kapanıp açıldı

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bilgisayarımım parçaları sağlam zarar görmemiştir bilginize. Bunu belirteyim PSU Watt 750 ayrıca bu olay bir kere yaşandı ben Windows Update yapıyordum galba tam hatırlamıyorum ama kesinlikle bir ayar çekiyordum bir değişiklikler yapıyordum. Bir zararı olur mu diye böyle bir konu açmak istedim yorumlarınızı bekliyorum. Bir kere mavi ekran gelmişti. Zarar falan yok yazılımsal bayağı fazla yöntem denemiştim onlardan kaynaklı olarak böyle hatalar olmuş olabilir mi bu arada mavi ekran ilk geldi ondan sonra bu olay oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay görüntüleyicisi raporunda kernel Power 41 hatası mevcut mu?

Öyle bir hata görmedim.

Eğer yazılımsal yaptıysan sıkıntı yok gibi görünüyor. Tekrar mavi ekran alırsan sistem geri yükleme yapmanı öneririm.

Bu olaylar şöyle diyeyim sistemde değişiklikler yaparken oluyordu normal haldeyken olmadı tabii ben gene sormak istedim benim şüphem yazılımdan şüphelendim zaten o olaydan sonra bir format yapıştırdım.
Eğer yazılımsal yaptıysan sıkıntı yok gibi görünüyor. Tekrar mavi ekran alırsan sistem geri yükleme yapmanı öneririm.

Bir daha yaşamadım bu arada sadece hepsi 1 kez oldu daha olmadı yazılımsal mıdır acaba?

Geri
Yukarı