Çözüldü Bilgisayar aniden kapanıp açılıp otomatik onarmaya geçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Kaçmaz

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10 yüklü bir Excalibur laptopum var dün gece biraz oynadım fişini çektim yattım sabah işe gitmeden önce 4 yaşındaki kardeşime YouTube'dan bir şeyler izlesin diye verdim çocuk hiçbir yere girmemiş 30 dk videodan sonra PC bir anda kapanmış eve geldim PC'yi açtığımda tekrar kapanıp Excalibur logosunun altında onarım işlemi başlatılıyor yazıyor fakat sonra mavi ekran veriyor ve bu anlattığım döngü haline geliyor.

Çözüm
Sizde F2 olması lazım. Kurulum USB'si seçip seçeneklerden onarmayı deneyin. Windows hasar almış olabilir veya disk kaynaklı da olma ihtimali var.
Elinizde kurulum USB'si varsa bununla onarmayı deneyin. Sistemi USB'den başlatmayı deneyin.

Orada sizi yönlendirir.

Sizde F2 olması lazım. Kurulum USB'si seçip seçeneklerden onarmayı deneyin. Windows hasar almış olabilir veya disk kaynaklı da olma ihtimali var.

Çözüm

Hocam yarın USB'ye internet kafeden Windows 10 kurup deneyeceğim.

İşletim sistemini ve bütün yazılımı sıfırladım çalıştı sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı