Bilgisayar aniden kitleniyor

xDaemon

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün AMD'nin sitesinden kendi işlemcime uygun driverı bulup indirdim. Kurdum her şey sorunsuz ilerledi. Kurduktan sonra yeniden başlattım. Herhangi bir sıkıntı yine yoktu. Ancak bilgisayarı kullanmaya devam ettiğimde bilgisayar kitleniyor. Fanları çok hızlı bir şekilde çalışıyor bir süre sonra yavaşlıyordu. AMD sürücüsünü güncelledikten sonra Windows Update de AMD display in güncellendiğini fark ettim. Zaten güncel sürümü indirmiştim. Benim ne yapmam gerek. Sorun neden kaynaklıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bugün AMD'nin sitesinden kendi işlemcime uygun driverı bulup indirdim. Kurdum her şey sorunsuz ilerledi. Kurduktan sonra yeniden başlattım. Herhangi bir sıkıntı yine yoktu. Ancak bilgisayarı kullanmaya devam ettiğimde bilgisayar kitleniyor. Fanları çok hızlı bir şekilde çalışıyor bir süre sonra yavaşlıyordu. AMD sürücüsünü güncelledikten sonra Windows Update de AMD display in güncellendiğini fark ettim. Zaten güncel sürümü indirmiştim. Benim ne yapmam gerek. Sorun neden kaynaklıdır?
Cihazın nedir?

Windows sürümü ile yüklediğin driver sürümü uyuşmadı %80 ihtimalle. Windows Update uygun driverı bulur ve yükler.
Aygıt yöneticisinden aygıtı bul sürücü durumundan eski sürüme geri dön de. Birkaç gün kullan konuyu güncelle daha sonrasında. Aynı sorunu ben yaşıyorum.

ASUS FX 505DD.

Şu anda AMD clean up ultity ile indirdiğimi sıfırladım. Herhangi bir sıkntı yok. Ancak güncellemek için ne yapmam gerekecek.
Windows sürümü ile yüklediğin driver sürümü uyuşmadı %80 ihtimalle. Windows Update uygun driverı bulur ve yükler.

AMD'nin otomatik driver bulucusu neden yanlış bir driver bulsun ki?

Son düzenleme:
Windows Update ben AMD driverı nı indirene kadar hiçbir güncelleme bulmuyor. Ancak internetten indirdiğim AMD sürücüsünü kurunca otomatik Update de kurmaya başlıyor sonra mavi ekran geliyor.

Şimdi şöyle. Onu iptal etmeyeceksin. O güncellemesini kapacak, sen aygıt yöneticisine girip ilgili aygıtı bulup oradan sürücü kısmına geleceksin ve eski sürücüye geri dön seçeneğine tıklayacaksın. Windows update eski sürücü yüklüyor sürücü sürümlerini kontrol edersin eskiye dönmeden önce. Farkedeceksin o zaman eski yüklendiğini.

Yeni konular

Geri
Yukarı