Bilgisayar anlık donuyor

Tahakbay

Decapat
Bundan 3-4 gün önce video izlerken bilgisayar mavi ekran verdi ve videonun sesi aşırı bir tiz sesle devam etti. Sesin kesilmesi için ekran kartı kablosunu çıkardım ardından geri taktığımda ekran geri gelmedi. O zamandan beri bilgisayar bir açılıyor bir açılmıyor. İlk açışımda ekran gelmiyor kapatıp tekrar açınca geliyor. Forza Horizon 4'e ve GTA V'a girdiğimde asla anlık olarak donmazdı bu tarz şeyler olmaya başladı ne olmuş olabilir, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump dosyanızı paylaşın.

@KojiroHyuga04

Bundan 3-4 gün önce video izlerken bilgisayar mavi ekran verdi ve videonun sesi aşırı bir tiz sesle devam etti. Sesin kesilmesi için ekran kartı kablosunu çıkardım ardından geri taktığımda ekran geri gelmedi. O zamandan beri bilgisayar bir açılıyor bir açılmıyor. İlk açışımda ekran gelmiyor kapatıp tekrar açınca geliyor. Forza Horizon 4'e ve GTA V'a girdiğimde asla anlık olarak donmazdı bu tarz şeyler olmaya başladı ne olmuş olabilir, ne yapabilirim?
Nasıl ekran kartı kablosunu çektiniz? Bilgisayar çalışır vaziyette mi?

Minidump dosyanızı paylaşın.

@KojiroHyuga04
Minidump dosyası boş.
Nasıl ekran kartı kablosunu çektiniz? Bilgisayar çalışır vaziyette mi?
Evet çalışırken.
İşlemci R5 1600 mu?
Evet.

CCleaner gibi programlar temizlemiş olabilir

Veya Mavi ekran alınca dump yüklenmemiş olabilir. Bunun için ekranda %100 yazdığından emin olmalısınız.
Mavi ekran verdiği zaman aşırı yüksek sesli tiz bir ses çıktığı için HDMI kablosunu çıkardım sesin gitmesi için. Hemen geri taktım ama ekran gelmedi. %100 olmadan kapatmış olabilirim.

Geri
Yukarı