Bilgisayar ayrı ayrı mı yoksa tek tek mi satılmalı?

Erenla

Decapat
Makaleler
9
Dostlar ben masaüstü bilgisayarımı satacağım ancak kafamda soru işareti oluştu sizce masaüstü bilgisayarımı parça parça (klavye, kasa, monitör) ayrımı satayım yoksa hepsini tam takım mı satmalıyım hangisi daha kârlı olur?

Dostlar ben masaüstü bilgisayarımı satacağım ancak kafamda soru işareti oluştu sizce masaüstü bilgisayarımı parça parça (klavye, kasa, monitör) ayrımı satayım yoksa hepsini tam takım mı satmalıyım hangisi daha kârlı olur?

Tam set daha kârlı oluyor genelde ama alıcıyla da alakalı bir şey piyasayı araştırmak gerek.

komple sat. hepsini ayrı ayrı koyunca uğraşması daha zor olur

Bence ayrı, ayrı sat çünkü RX 580 gibi ekran kartları 6500TL gibi bulabilir. Ama senin kararın.

o Kasayı alırken ayrı ayrı alarak farklı fiyatlar ödüyorsun genelde insanlar bilgisayar parçalarını kendileri seçerek birleştirir senin birleşimin belki karşındakinin hoşuna gitmeyebilir mesela ben Ram bellek bakıyorum Balistic marka olmalı seçeneklerim var yani.

Ekran kartını ayrı satmanızı öneririm. 3060'lı hazır sistemleri 13-15K arası fiyata bulabilirken, 5700XT'yi 10K'dan sattım. Diğerlerini bir arada satmanız galiba kâr ettiriyor öyle demişler. Tam bir bilgim yok.

Ekran kartını ayrı satmanızı öneririm. 3060'lı hazır sistemleri 13-15K arası fiyata bulabilirken, 5700XT'yi 10K'dan sattım. Diğerlerini bir arada satmanız galiba kâr ettiriyor öyle demişler. Tam bir bilgim yok.
Satacağım bilgisayarı tam takım aldım ve monitör klavye fare kasa dahil HP marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı