Bilgisayar başına geçince neler yapıyorsunuz?

newodys

Decipat
Selam. Ben bilgisayar başına geçince genellikle oyun oynuyor veya video falan izliyorum ama sıkılmaya başladım hep aynı şeyleri yapmaktan. Sizler bilgisayar başındayken neler yapıyorsunuz? Değişik bir şeyler bulup onlarla ilgilenmek istiyorum biraz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım uyanıksa ilk biraz Haxball, sonra kahvaltı, sonra Technopat'te takılmacalar, sonra arkadaşım aktifse Battlefield 2 oynuyoruz.

Selam. Ben bilgisayar başına geçince genellikle oyun oynuyor veya video falan izliyorum ama sıkılmaya başladım hep aynı şeyleri yapmaktan. Sizler bilgisayar başındayken neler yapıyorsunuz? Değişik bir şeyler bulup onlarla ilgilenmek istiyorum biraz.
Bilgisayar başında başka ne yapabilirsin ki hocam bundan başka? Ben genelde şarkı dinleyip oyun oynarım.

Telefonda okumakta erindiğim için bilgisayarda açıp sitede f11 basarak manga okuyorum, geçen The Boys diye hayatımda izlediğim en iyi diziyi izledim oyunculuk olarakta en iyi bu arada öneririm, anime izleyeceğim Overlord 4. sezonu geldi 1. sezondan başlayarak, oyun videoları izliyorum sevdiğim yayıncı Xqc`nin, oyun oynuyorum Divinity Original Sin 1, Disco Elysium ve Fallout 4 modlu gibi ya da Lol atıyorum öyle. Ha birde yeni kanal buldum adam arabada yemek yiyor falan çok sakin konuşuyor falan hani izlemesi güzel oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Spotify listemi açıp geziniyorum. Ara sıra film, F1 2020 vesaire. Nadiren arkadaşlarım denk gelirse Sea of Thieves giriyoruz. Eski hevesim kalmadı.

Oyun oynuyorum film dizi video vs izliyorum. Hibirşey yapmak istemezsemde Witcher 3'e girip at sürüyorum Novigrad'da geziniyorum. Bazen manzaralara bakıp dalıyorum müzikleride zaten yardımcı oluyor.

Okumak... Telefonda yerim az olduğu için aldığım e-kitapları indirip okuyorum...

Geri
Yukarı