Bilgisayar başında bir şeyler ile uğraşmak istiyorum

Bilgisayar başında oyun oynamaktan sıkıldım bir şeyler yapmak istiyorum.
Mesela:

Montaj,
Yazılım gibi. Bunları deniyorum ama daha başka şeyler de var mı? Kendini tamamen geliştirince para kazanabileceğim ya da ilgilenebileceğim şeyler var mıdır?
Hocam itemsatıştan para kazanabilirsiniz.Özellikle Roblox kategorisinde çok satış yapılıyor.

Mesela:

Montaj,
Yazılım gibi. Bunları deniyorum ama daha başka şeyler de var mı? Kendini tamamen geliştirince para kazanabileceğim ya da ilgilenebileceğim şeyler var mıdır?

Ben şahsen çeşitli sitelerde satışlar yapıyorum çok güzel ortam iyi de para var tavsiye ederim. İtemsatış vs.

Mesela:

Montaj,

Yaşınız 18 veya üstündeyse bionlukta freelancer olup para kazanabilirsiniz.

Aç bir Tiktok hesabı kendini parmağını yukarıya koyar şekilde bir kaç saniye yukariyi işaret et. Daha sonra ekrana YouTube'den aldığın garip veya ilginç görüntüleri getir. Parayı kırarsın.

Kendinize Metin2 sunucusu seçin ve her gün 1000 tane metin taşı kır boss kes örümcek kes hesap iyi olunca İtemsatış'tan falan hesap satışı yapın ama şunu belirtim oyunda başkasına hesap satmak için kasıyorum diye fısıldamayın yoksa adminler olaya el atıp ban atar.

Yeni konular

Geri
Yukarı