Bir şeyler yapmak istiyorum

Arkadaşlar bir şeyler öğrenmek istiyorum. Yani yapmak, öğrenmek. Okul, ders dışında. Fikrim yok reşit değilim ama bir şeyler öğrenmek istiyorum eğitim dışında. 3D printer olabilir ama pahalı, yazılım olabilir nereden başlayacağım bilmiyorum, video düzenlemek olabilir nasıl yapmam lazım fikrim yok. Ne yapılabilir?

İlla teknolojiyle ilgili bir şey yapmana gerek yok bir müzik aleti öğrenebilir veya bir dövüş sporuna yazılabilirsin taekwando, kickbox, karete vs gibi.

Paşa paşa çalışacaksın kardeşim, hakkınla para kazanmanın ironisi olmaz.
Hocam aslında haklı. Ben oto döşemeye gitmiştim eniştemin çalıştığı yere. Eniştem oranın sahibi değildi çalışanıydı bende en azından meslek öğrenmek için gitmiştim. Yerleri süpürdüm, aletler getirdim, kestim biçtim paramı aldım. :D Tabiki verdiği para tatmin etmiyor ama en azından arabalarda döşeme nasıl yapılıyor bunu öğrendim.

Hocam aslında haklı. Ben oto döşemeye gitmiştim eniştemin çalıştığı yere. Eniştem oranın sahibi değildi çalışanıydı bende en azından meslek öğrenmek için gitmiştim. Yerleri süpürdüm, aletler getirdim, kestim biçtim paramı aldım. :D Tabiki verdiği para tatmin etmiyor ama en azından arabalarda döşeme nasıl yapılıyor bunu öğrendim.
Ne kadar aldın hatırlıyor musun.

Tanıdığın olduğu yere gitmemek gerekiyor. 😂

Geri
Yukarı