Bilgisayar başında kolay para kazanılabilir mi?

adem_ozdemir_00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda 17 yaşındayım ve neredeyse 5 yaşından beridir bilgisayarla haşır neşirim. Beni zorlamayacak kolay hiçbir iş yok farkındayım ama yani anlarsınız ya bilgisayarda oturarak az da olsa süreklilik arz eden para kazanma yöntemi var mı?

Bilgisayarda yapılan her işin bir zorluğu oluyor.

Kalkıp "ben şu oyunda item kasayım, gerçek paraya satayım" deseniz bile onunda birçok zorluğu çıkıyor.

Arkadaşlar şu anda 17 yaşındayım ve neredeyse 5 yaşından beridir bilgisayarla haşır neşirim. Beni zorlamayacak kolay hiçbir iş yok farkındayım ama yani anlarsınız ya bilgisayarda oturarak az da olsa süreklilik arz eden para kazanma yöntemi var mı?

Hesap açtır az az hisselere günlük yatırabilirsin. Onun harici ek gelir olarak dolandırıcılık önermeyeceğim.

Bilgisayarda yapılan her işin bir zorluğu oluyor.

Kalkıp "ben şu oyunda item kasayım, gerçek paraya satayım" deseniz bile onunda birçok zorluğu çıkıyor.
Yani Ne biliyim tabikide hiç bir iş kolay deyil. ama bende işde cüzi miktarlardada olsa kazanmak istiyorum bişiler.

Hesap açtır az az hisselere günlük yatırabilirsin. Onun harici ek gelir olarak dolandırıcılık önermeyeceğim.
Dediğin işde risk var. batmakta var kayıp etmekte ben direk olarak risksiz bir şey diyordum mesela halkla ilişkiler okuyorum bizim öğretmen metin yazarlığı yapıp para kazanıyorum diyordu.

Dostum ciddice sormuştum .
Ciddiyim. ben hiç bu işin içine girmedim ama bir arkadaşım sürekli bunu yapıyordu ve güzel kazanıyordu. telefonuna ikide bir bildirim geliyordu hesabınıza para geldi diye. Kendisine sorunca da bunlar gerçekte görmedikleri karı kıza sosyal medyadan 200tl 1000tl atıyorsa bırak doğal seçilim, o para bende kalsın daha hayırlı diyordu. Çok da haksız değil gibi ha?

Geri
Yukarı