Bilgisayar başında nasıl para kazanılır?

Barışçıl

Kilopat
Yer
Türkiye
Evet arkadaşlar, sorum başlıkta belirttiğim gibi.
Bilgisayar başından nasıl para kazanabilirim? Güçlü bir sistemim de yok.
Photoshop, Dreamweaver öğrensem bir şeyler kazanabilir miyim?
Evden çalışıp kazanmak gibi bir hayalim var da. :)

Evet arkadaşlar, sorum başlıkta belirttiğim gibi.
Bilgisayar başından nasıl para kazanabilirim? Güçlü bir sistemim de yok.
Photoshop, Dreamweaver öğrensem bir şeyler kazanabilir miyim?
Evden çalışıp kazanmak gibi bir hayalim var da. :)

Benim de aynı hayallerim var ama işte HAYAL :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de öyle bir düşüncem var ama kısa vadede bir şey beklemeyin. Bir ara Bitcoin Mining yapacaktım ama nasıl yapılacağını bilmediğimden bıraktım. [emoji1]

Kod:
http://avepay.info/

Bu site rus sitesidir. Sadece doğrulama kodu yazarak(4 haneli) 3 ruble veriyor. Çok basit youtubede illahaki rehberi vardır. Yandex Money ile paranı çekebiliyorsun. Veya başka yöntemlerle.
Youtuber olarak da para kazanabilirsin ama ilk yöntem daha kolay.

Hocam bu sitede sakatlık olmasın. Sonra bilgisayarıma virüs yerleştirmesinler? :D

Benim de öyle bir düşüncem var ama kısa vadede bir şey beklemeyin. Bir ara Bitcoin Mining yapacaktım ama nasıl yapılacağını bilmediğimden bıraktım. [emoji1]

Bitcoin ülkemizde yasaklandı zaten. Ayrıca kısa vadede birşey beklemiyorum ama uzun vadede kazandıracak fikirler lazım. :D

Tavsiyem böyle hayaller kurmayın. İş yerinde çalışırsan iş arkadaşların olur, belki evlenirsin. En azından insan yüzü görürsün hani. Tüm gün evde çalışmak seni evden soğutur bu seferde dışarrda çalışmak istersin:D

Evden çalışarak para kazanabilirsin. Ancak belli bir bilgi birikimin ve tecrüben olması gerekiyor. Ayrıca müşteri bulman gerekli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı