Çözüldü Bilgisayar başlatılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DULBIRAKAN

Hectopat
Arkadaşlar APU sistem almış arkadaşım başlatmaya çalışıyor hani başlarken anakart markası falan geliyor ya önce ekrana orada takılıp kalıyormuş o durumda 1 saat beklemiş yine de açılmamış. Bunun çözümü nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@DULBIRAKAN Benzer bir olay bir yakınımın bilgisayarında vardı. Bana getirmişti. Ben de sorunu HDD'yi çıkararak çözmüştüm. HDD arızalı olduğu için PC açılmıyormuş. Arkadaşınızda da böyle bir durum olabilir. HDD olması şart değil, hangi depolama birimini kullanıyorsa onu çıkarmayı denesin.
@DULBIRAKAN Benzer bir olay bir yakınımın bilgisayarında vardı. Bana getirmişti. Ben de sorunu HDD'yi çıkararak çözmüştüm. HDD arızalı olduğu için PC açılmıyormuş. Arkadaşınızda da böyle bir durum olabilir. HDD olması şart değil, hangi depolama birimini kullanıyorsa onu çıkarmayı denesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Çocuk sorunun düzeldigini söyledi, çok teşekkür ederim <3

Yeni konular

Geri
Yukarı