Bilgisayar bir anda kapanıyor

Yusufum

Hectopat
Bu hata bugün olmaya başladı ama birden fazla olmaya başlayınca yazmak istedim. Oyun oynarken laptopum bir anda hiçbir şey yazmadan kapanıyor ve daha önce bu durum yoktu. İşlemci ısınmaya başladığından dolayı oluyor olabilir mi, eğer öyleyse ne yapmam gerekiyor?

Bu hata bugün olmaya başladı ama birden fazla olmaya başlayınca yazmak istedim. Oyun oynarken laptopum bir anda hiçbir şey yazmadan kapanıyor ve daha önce bu durum yoktu. İşlemci ısınmaya başladığından dolayı oluyor olabilir mi, eğer öyleyse ne yapmam gerekiyor?
Isıdan dolayı kapanıyor. Macun bakımı ve temizlik yaptırman gerekiyor.

Hocam bilgisayarı uzun süre böyle kullandıysanız geçmiş olsun. Benim arkadaşın bilgisayar 5 yıllıktı. Isıdan kapanıyordu hep oyun falan oynuyordu 95-100 derece görüyordu PC. Sonraları sizin sorun ortaya çıktı. Ekran kartı çipi bozulmuş olabilir bu durumda yaptırmanız gerekebilir.

Biz bilgisayarcıya götürdük çip arızası dedi. Para da yoktu yaptırmadık. Öyle kullandık(Tabi macun yeniledik ondan önce). Sonradan anakart, yandı mecbur onu yaptırdı. Sonra bilgisayar bir daha bozuldu. Ölüsünü 500 e sattık :D Ekran,Adaptör,Ram,HDD için anca o kadar verdiler. Zaten kasayı da baya kırmıştık. Yani hocam baktınız iş ciddiye biniyor direk bilgisayarcıya gidin ek masraf çıkarmayın.

Geri
Yukarı