Bilgisayar bir anda yavaşladı

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Hiçbir şey yoktu, virüs girdiğinden şüpheleniyorum. Masaüstündeki klasörleri falan açınca ikonlar hemen gelmiyor, yüklenme ekranında duruyor sol üstte alttaki SS'de olduğu gibi. Evet dün birkaç korsan dosya indirmiştim ancak virüs taraması yaptım. Hepsi temizdi. Bilgisayar ile alakalı olması imkansız, bilgisayar yeni ve iyi bir sistem.

1709794629180.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey yoktu, virüs girdiğinden şüpheleniyorum. Masaüstündeki klasörleri falan açınca ikonlar hemen gelmiyor, yüklenme ekranında duruyor sol üstte alttaki SS'de olduğu gibi. Evet dün birkaç korsan dosya indirmiştim ancak virüs taraması yaptım. Hepsi temizdi. Bilgisayar ile alakalı olması imkansız, bilgisayar yeni ve iyi bir sistem.

Eki Görüntüle 2134698

Virüs taramasını hangi programla yaptınız?

Eki Görüntüle 2134698
Mümkünse format at. Hesapların çalınabilir.

Neden direk format dediniz formattan önce sorunları bulup çözüm üretmek gerekir.
Sorunların çözümü için format atmak daha güvenli bir seçenek gibi görünüyor. Bu sayede hem mevcut sorunları ortadan kaldırırız hem de hesapları daha güvenli hale getiririz.

Sisteminizi öğrenebilir miyim? Vahiy yoluyla gelecek herhalde.

Yazıyor olması lazım ama yazayım.
RTX 4060 Ti.
16 GB RAM.
Ryzen 5 5500.
Cooler Master 120l.
SSD markasını hatırlamıyorum, ancak nvm2 olduğuna eminim, 1 TB.

Sorunların çözümü için format atmak daha güvenli bir seçenek gibi görünüyor. Bu sayede hem mevcut sorunları ortadan kaldırırız hem de hesapları daha güvenli hale getiririz.

Tamam ama en son çare format olur belki de bir uygulama silinince düzelecek bunu denemeden bilemeyiz ki

Daha yeni format attım ya, 2 gün bile olmadı. Çok garip gerçekten. Neden olmuş olabilir acaba, Kaspersky hiçbir şey bulamadı.

Geri
Yukarı