Bilgisayar boştayken yüksek RAM ve işlemci kullanımı

mesutsarıkan

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Bilgisayarımda işlem yapmasam bile işlemcim veya RAM'im yüzde 90'lara fırlıyor, oyunlarda donmalar meydana geliyor. Hatta tarayıcıda bile gezemiyorum. Görev yöneticisinden işlemlerin kullandığı RAM ve işlemci oranına bakıyorum, en çok kullanan işlemi kapattığımda başka bir işlem en çok kullanan oluyor. Virüs programının bu sorunu çözeceğini düşünüyorsanız lütfen virüs programı öneriniz.

1.png

Görev Yöneticisi içinde üst tarafta başlat seçeneği var, oradaki her şeyi devre dışı bırakın. Hocam bir de ben Mesut Sarıkan isimli birini tanıyor gibiyim de, sizi tanıyor olabilme ihtimalim var mı?

''One Drive Setup'' yazıyor onu kapatın(eğer kurulmasını istemiyorsanız). Başlangıç ayarlarından da devre dışı bırakın. Sorununuz çözülecektir.

Konuyu kirletmek gibi olmasın ama, bu konuya başka bir konuya " Benzer Konular " kısmından ulaştım ve tarihe bakmadım. Bir süreliğine kim bilir ne zaman yazılmış konuyu hortlattım diye sinir krizi geçiriyordum...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı