Bilgisayar Çalışıyor Ama Görüntü Yok

Sinoplee

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. (Lütfen konuyu okumadan kabloları kontrol et falan demeyin zira başka monitör ve görüntü kablosuyla da test yaptım).Başlıktada belirttiğim gibi henüz -o kadar para bayılıp- yeni topladığım sistemimde böyle bir sorun yaşıyorum. Öncelikle bilgisayarımda bir performans kaybı falan olmuyordu yani normal mutlu mesut kullanıyordum. Dün akşam bilgisayarımı kapattım ve yeniden açmaya çalıştığımda ekrana görüntü gelmiyor fakat bilgisayar her zaman olduğu gibi çalışıyordu. Biraz kurcaladıktan sonra(kasadaki kabloları falan kontrol edip ekran kartı tam oturmuşmu yuvasına diye baktım) bu sorunum düzeldi. Ancak bugün bilgisayarı kullanıp kapattıktan sonra tekrar ekrana görüntü gelmediğini gördüm. Kablolarları da kontrol ettim hepsi normal gözüküyordu. Biraz araştırma yaptım statik elektrik vs. bir şeyler gördüm. Açıkcası sorunun tam olarak neden kaynaklandığı hakkında bir fikrim yok. Fikri olan paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı