Bilgisayar çalışıyor ancak fanlar çalışmıyor

Bilgisayar sorunsuz şekilde açılıp kapanıyor ancak bilgisayarımda bulunan fanlar çalışmıyor, sadece ekran kartı fanı çalışmakta.

Neden kaynaklı olabilir?
-Fanları kontrol et yanmış olabilir veya bozulmuş,
-Kablolarını kontrol et kopmuş olabilir,
-Soketlerini kontrol et yanlış sokete takılmış olabilir .

Akşam sorunsuz bir şekilde çalışıyordu bugün bilgisayarı başlattım ekran kartı fanları hariç diğerleri çalışmadı
Masaüstü akşam sorunsuz bir şekilde çalışıyordu bugün bilgisayarı başlattım ekran kartı fanları hariç diğerleri çalışmadı

Ekran kartı çalışıyor ama oda çalışmaması lazım değil mi
Hocam tozlanmış olabilir veya herhangi bir Microsoft programı silinmiş olabilir.
Toplam 6 tane fan var içinde 2 tane de ekran kartı fanı var 6 sı çalışmıyor ekran kartı fanları çalışıyor
-Fanları kontrol et yanmış olabilir veya bozulmuş,
-Kablolarını kontrol et kopmuş olabilir,
-Soketlerini kontrol et yanlış sokete takılmış olabilir .
Hepsi bir mi bozuluyor hocam peki bilgisayarı akşam sorunsuz şekilde hepsi çalışıyordu bugün sadece ekran kartı fanları çalışıyor diğer bilgisayarda bulunan 6 fan çalışmıyor 2 hafta öncede yaptı bunu kapattım 10 dakika bekledim tekrar açtım çalıştı

Ekran kartı çalışıyor ama oda çalışmaması lazım değil mi

Toplam 6 tane fan var içinde 2 tane de ekran kartı fanı var 6 sı çalışmıyor ekran kartı fanları çalışıyor

Hepsi bir mi bozuluyor hocam peki bilgisayarı akşam sorunsuz şekilde hepsi çalışıyordu bugün sadece ekran kartı fanları çalışıyor diğer bilgisayarda bulunan 6 fan çalışmıyor 2 hafta öncede yaptı bunu kapattım 10 dakika bekledim tekrar açtım çalıştı
Bende bir gün oyun oynadım kapadım tuşlar gitti akşam çalışıyordu
Teknik bir arızada olabilir
Dediğim gibi kontrollerinizi yapın anakartınızı da kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı