RTX 3060 fanlar çalışıyor ancak görüntü yok

reyxerme

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston
Ekran kartı
Gigabyte 3060 12GB
Anakart
Gigabyte
İşlemci
Ryzen 5600
Şimdi sorunum bugün paylaştı mutfaktaydım sonra bir baktım otomatik fan hızında çalışan kasam birdenbire ekran kartı dahil her şey Max fan hızına ulaşmış ve bayağı ses vardı. Önceden böyle değildi. Ve görüntü gitmişti tepki vermiyordu klavye mouse ışığı yanıyordu ve herhangi bir ısınma yoktu kasaya dokununca sonra yeniden başlattım fişi çekip açıldı yaklaşık 10-20 saniye sonra yine fanlar Full oldu. Ve ekran gitti neden olabilir niye böyle oldu bilmiyorum daha bugün hiçbir sorun yoktu. Ne yapmalıyım? Şu an bilgisayarı fişten çektim.

İyimser olarak farklı bir monitorde dene yüksek ihtimal olmaz ama yine de dene :)
Monitör farkı olsa desek hiçbir zaman oyuna girmeden fanı çalışan ekran kartı kendi fanını neden max güçte çalıştırır ki. Isınma probleminde yoktu ve oyundada değildi.

Monitör farkı olsa desek hiçbir zaman oyuna girmeden fanı çalışan ekran kartı kendi fanını neden Max güçte çalıştırır ki. Isınma probleminde yoktu ve oyundada değildi.

Merhaba sorunu fişleri tekrar çıkarıp denedim 1 gün boyunca böyle olmadı ama tekrar aynı sorun var ya birkaç dakika sonra ya da arada sırada böyle oluyor sorun. Ekran birdenbire giriyor ekran kartı fanı Full derece çalışıyor ekran siyah oluyor yardımcı olacak biri olursa çok mutlu olurum sistem 2 ay önce İncehesap'dan alındı.

Yeni konular

Geri
Yukarı