Bilgisayar Çalışıyor Fakat Ekran Gelmiyor

Bu gibi sorunlar genellikle anakarttan kaynaklaniyo baska bir anakarttta dene ollmaz ise tamirciye ver

Aslinda guc kaynagini da baska bir guc kaynagi takip denesen bendede bu sorun var baska bir anakartta taktim guc kaynagini acilmadi guc kaynaginin anakarta takilan tarafini oynattigimda direk acildi fakat yine ekran yok yani demek istedigim calissa bile guc kaynaginin bir pini temas etmiyo olabilir

Arkadaşlar Benim sistemimi de aynı problem var elektrik gitti geldi ve makine açılmıyor kasa çalışıyor ama görüntü gelmiyor hard disk ışığı yanmıyor sistem anakart asus rampage iv extreme islemci i7 3960x 56 gb ram var psu thermaltake 80plus 1350w ilk denemelerimde biosa girdim ama donuyordu bios islemciye baktim egik pin yok psu nun islemciye giden kablosunu olctum voltmetre ile 12 v elektrik de geliyor simdi hic bir goruntu gelmiyor anakart q code da 14 yaziyor led de dram isigi yaniyor anakart icinde reset atinca q code 10 oluyor daha sonra da 00 yaniyor sebebi ne olabilir yardimci olursaniz cok sevinirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı