Bilgisayar/çalışma masası yaptırmak

20 Percent

Kilopat
Selam, aşağıdaki görselde çizdiğim üzere bir masa yaptırmak istiyorum (ölçekli çizdim, rastgele değil). Sağlam bir ürün olmalı. Ben bunu en uygun fiyatlı ve fonksiyonel olarak nasıl yaptırabilirim? Ya da bu ölçülerde önerebileceğiniz masa var mıdır? (Derinlik ölçüsünün en az 75, genişliğin de en az 135 en fazla 145 cm civarı olması gerekiyor.)

1666440024076.png

Ankara'da değilim ama burada da mobilya sanayisi var. Metal ayak ve MDF tabla seçmek dayanıklılık açısından doğru olur mu acaba, kasayı da masanın üstünde kullanmak istediğimden biraz ağırlık taşıyabilmeli.

Benim bilgisayar masamda kaliteli kalın sunta. Bilgisayarım o kadar ağır olmasına rağmen rahat taşıyor. Üstüne ikinci monitör ekleyeceğim daha.

FCABB774-788D-47F6-A14A-56F7D98D8BF3.jpeg

155X65.

Biraz dağınık kusura bakmayın ☺️

1 yıl önce 800’e yaptırmıştım. Şimdi tahminen 2000 TL altına yapmazlar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Benim bilgisayar masamda kaliteli kalın sunta. Bilgisayarım o kadar ağır olmasına rağmen rahat taşıyor. Üstüne ikinci monitör ekleyeceğim daha.

Eki Görüntüle 1550551

155X65.

1 yıl önce 800’e yaptırmıştım. Şimdi tahminen 2000 TL altına yapmazlar diye düşünüyorum.
Oldukça güzel duruyor, özellikle rengi. Ben de 2 monitör kullanmak istiyorum ama kasayla beraber sığmazsa kasayı aşağı alacağım mecburen. IKEA'dan alttaki linkteki gibi 2 tane çekmece alıp yanlara koyup üstüne de tabla monte ettirmeyi düşündüm ama biraz pahalıya patlayacak o şekilde. Dediğiniz gibi bir sanayi sitesine gidip biraz dolaşıp ona göre karar vermek en iyisi.

Eki Görüntüle 1550551

155X65.

1 yıl önce 800'e yaptırmıştım. Şimdi tahminen 2000 TL altına yapmazlar diye düşünüyorum.

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Bende Ankara'da yaşıyorum ve masa yaptırmayı planlıyorum. Masanızı nerede yaptırdığınızı hatırlıyor musunuz?

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Bende Ankara'da yaşıyorum ve masa yaptırmayı planlıyorum. Masanızı nerede yaptırdığınızı hatırlıyor musunuz?

Tanıdığım iyi bir mobilyacı var, oraya yaptırdım. Tam olarak neredesiniz? Ben Keçiören Kuşcağız'dayım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı