Bilgisayar çok kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Saidhikmet

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba benim bilgisayarım çok kasmaya başladı The Long Dark'ta sabit 75 FPS alırken şu an 30'un üzerine çıkamıyorum.
Masaüstündede bir şey açmaya çalıştığımda 10 15 dk bekletiyor ekran kartı driverım son sürümde.
Sistemim:

sistem.png

sistem2.png

Arka planda çalışan çok fazla uygulama olabilir. Görev yöneticisinden kontrol ettiniz mi?

Evet ettim ve çok çalışan yok zaten hep çalışan uygulamalar var.

Öncelikle merhaba benim bilgisayarım çok kasmaya başladı The Long Dark'ta sabit 75 FPS alırken şu an 30'un üzerine çıkamıyorum.
Masaüstündede bir şey açmaya çalıştığımda 10 15 dk bekletiyor ekran kartı driverım son sürümde.
Sistemim:

Eki Görüntüle 854321

Eki Görüntüle 854322

Beyler ve kadınlar çok teşekkür ederim yanıtlarınız için düzeltim sonunda.

Direkt virüs girmiştir demek pek doğru gelmiyor. Purera ve CCleaner ile bilgisayarı temizleyin. Bu sırada virüs var mı ve varsa nasıl temizleyeceğinizi [Rehber] Sisteme Virüs Girdiği Nasıl Anlaşılır Ve Girdiğinde Ne Yapılmalıdır? konumdan inceleyebilirsiniz. Eğer bunlardan hiçbir sonuç alamazsanız HD Tune 5.75 programından health bölümünü paylaşabilirseniz iyi olur.

Baktım da bir şey gözükmedi.

Benim bilgisayarım da böyleydi bir arkadaş sağ olsun format atıp Windows'un Lite sürümlerinden birini kurdu PC fışek oldu eski olmasına rağmen. Bir sürü virüs programı yükledi ama yeterli olmadı format kadar. Temiz bir format halleder her şeyi.

Geri
Yukarı