Bilgisayar çok yavaş

rmznnn

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayar çok yavaş açılmaya başladı bir şeyi siliyorum okuma yazma hızı çok düşük.

Son düzenleyen: Moderatör:
.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-16_224948.png
    resim_2021-07-16_224948.png
    24,5 KB · Görüntüleme: 38
Bunu indireceğim değil mi? Trial diyor ama ücret istemez değil mi?

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-16_225152.png
    resim_2021-07-16_225152.png
    10 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleyen: Moderatör:
Abicim şu yapıp atsana! Niye görmezden geliyorsun? Böyle davranırsan sorunun çözülmez.
Gerçekten şuan da sinirden ekrana yumruk atacağım diyorum ki testi at, bad sector taraması yap ama konuştukları şey crack oyun. TLauncherı konuşuyorlar Bad Sector taraması yap eğer sonuç temiz ise bu HDD'dir ne kadar çok program yüklü ise o kadar yavaşlamaya başlar 5400 RPM büyük ihtimalle ne olmasını bekliyorsun saniye de 500MB okuma yazma hızı olmasını mı!

Gerçekten şuan da sinirden ekrana yumruk atacağım diyorum ki testi at, bad sector taraması yap ama konuştukları şey crack oyun. TLauncherı konuşuyorlar Bad Sector taraması yap eğer sonuç temiz ise bu HDD'dir ne kadar çok program yüklü ise o kadar yavaşlamaya başlar 5400 RPM büyük ihtimalle ne olmasını bekliyorsun saniye de 500MB okuma yazma hızı olmasını mı!
Biz de onu söylüyoruz zaten? Tek dediğim; disk taraması yapın, crack oyun varsa silin ve imkan varsa format atın.

Biz de onu söylüyoruz zaten? Tek dediğim; disk taraması yapın, crack oyun varsa silin ve imkan varsa format atın.
Kusura bakmayın bir anda sinirlendim benim kızdığım nokta HD Tune taraması yapmadan, Okuma-Yazma hızı testi yapmadan arkadaşa TLauncheri silin demeniz hayır gerçekten onu silince düzelecek mi arkadaş demek ki Minecraft oynamayı seviyor ve TLauncher de tespit edilmiş diski yavaşlatan bir şey yok. Oyunla alakalı yardım isteği yok, disk yardımı almaya çalışıyor. Format atsa bile diskte sorun varsa başta hızlı olsa bile tekrar yavaşlayacaktır sorun olmasa da yavaşlayacaktır HDD bu performans beklenmez. Windows 10 ise hiç beklenmez.

Geri
Yukarı