Bilgisayar CTRL alt del yapmadan açılmıyor

Wildwolf728

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşmalar bilgisayarımı kapatip açtığım zaman böyle bir ekran gelsi CTRL+alt+del basıyorum yeniden başlatiyor duzelmedi ekran açılırken del tuşuna basıyorum BIOS setupa gidiyorum bir şey de anlamadim ondan bana yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 20230125_183949.jpg
    20230125_183949.jpg
    225,9 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Knk bilgisayar açılamadigi icin hicbir islemi yapamıyorum

Windows 10 Pro yülüydü hiçbir sorun yoktu
Tanıdığın bilgisayarcı varsa ona göster bence burdan yazarak yardım zor
Şunu söyleyebilirim Windows yüklü olduğu diski en üste getirmen lazım diskin ismini biliyorsan.
Ya da Bilgisayarda önemli bilgi yoksa Format atabilirsin. Kolay bende önce atarken korktum fakat yapınca kolay olduğunu anladım. Youtube taki videolara kullanabilirsin.

Tanıdığın bilgisayarcı varsa ona göster bence burdan yazarak yardım zor
Şunu söyleyebilirim Windows yüklü olduğu diski en üste getirmen lazım diskin ismini biliyorsan.
Ya da Bilgisayarda önemli bilgi yoksa Format atabilirsin. Kolay bende önce atarken korktum fakat yapınca kolay olduğunu anladım. Youtube taki videolara kullanabilirsin.
Normal flash bellekden peki nasıl format aticaz onların özel flash belleği var ama ben kendi flash belleğimle nasıl yapalirim.

Normal flash bellekden peki nasıl format aticaz onların özel flash belleği var ama ben kendi flash belleğimle nasıl yapalirim.
Flash ta bilgilerin varsa başka yere atıp ama 2. Bilgisayar lazım. Bilgisayarda usb e Sağ tıklayıp biçimlendireceksin. Sonra Rufus ile Windows 10 İSO dosyasını yazacaksın ama bunu bazı videolarda anlatıyorlar hatta ben inceleyip atayım. Şuanda tam yardım edemiyorum yardim etmek istiyorum ama telefondayim dışarıdayım kusura bakmayın.

Flash ta bilgilerin varsa başka yere atıp ama 2. Bilgisayar lazım. Bilgisayarda usb e Sağ tıklayıp biçimlendireceksin. Sonra Rufus ile Windows 10 İSO dosyasını yazacaksın ama bunu bazı videolarda anlatıyorlar hatta ben inceleyip atayım. Şuanda tam yardım edemiyorum yardim etmek istiyorum ama telefondayim dışarıdayım kusura bakmayın.
Rica ederim sıkınti yok buldugunuz zaman atarsıniz.

Rica ederim sıkıntı yok buldugunuz zaman atarsıniz.

Aslında bu forumda Windows 10 kurma rehberide var orayı da inceleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İsterseniz Windows 7, 8, 10, 11 yukleyebilirsiniz Ama sistem ozelliklerini bilmediğimden bir şey diyemem

Fakat bence bir gun bekleyin daha bilgili arkadaşlar yazar belki gerek kalmaz.

Ama kararınızda kesinseniz Yarın Discord gibi yerden yardım etmeye çalışırım. (Yazarak)

İsterseniz Windows 7, 8, 10, 11 yukleyebilirsiniz Ama sistem ozelliklerini bilmediğimden bir şey diyemem

Fakat bence bir gun bekleyin daha bilgili arkadaşlar yazar belki gerek kalmaz.

Sağ olun.

Geri
Yukarı