Çözüldü CTRL+alt+Del yapana kadar mouse ile tıklanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nikewray

Centipat
@serdar gün sorunu çözebildiysen nasıl çözdüğünü paylaşabilir misin?

Sorun çözüldü mü acaba? Ben hala aynı sorunu yaşıyorum çözümü varsa yardımcı olabilir misiniz?

Çözebildin mi ben hala aynı sorunu yaşıyorum. Çözebildiysen yardımcı olur musun?

Çözüm
Aynı sorun bende de olmaya başladı. Her 3-4 dakikada bir arka plandaki dosyaları fare ile açamıyorum. Tuş sadece bir pencerede çalışıyor. Bazen oyun esnasında takılı kalıyor. CTRL alt Del yapınca düzeliyor. Yabancı sitelerde bile çözüme ulaşamadım.

Arkadaşlar yabancı siteden buldum nasıl çözüldüğünü:​

Eski farenizin tüm sürücülerini ve varsa programını bilgisayarınızdan kaldırın ( bu adımdan sonraki işlemleri faresiz yapacaksınız) farenizin USB'sini çıkarın. Yeni bir fare temin edin. Sonra Windows'u yeniden başlatın. Açıldıktan sonra yeni farenizi takın sorun düzelecektir. (Eski farenin driverlarını silmeden yeni fareyi takarsanız aynı sorunlar devam edecektir. Bizzat denenmiştir.) Eski fare ile yaptığım her işlem fayda vermediği için tek çözüm bu olsa gerek.
Yaşadığın sorun hakkında bilgi verirsen yardımcı olabiliriz.

• Klavye marka/modeli.
  • Anakartın.
  • Ayrıntılı Windows sürüm bilgisi
  • BIOS sürümü

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var oyuna girebilmek için ekran kartı driverlerini silip baştan yüklemem gerekiyor. Bu da şansım varsa 1 kere giriyor sonra oyundan çıkıp PC'yi açıp kapatınca tekrar durum yine aynı oyun açılıyor gibi olup masaüstüne atıyor. Hiçbir şeye tıklatmıyor. R7 3700XLI sistemimde böyle bir sorun yok. i7 8700KLI sistemde bu sorun artık ağlatacak derecede sinir ediyor beni.

Aynı sorun bende de olmaya başladı. Her 3-4 dakikada bir arka plandaki dosyaları fare ile açamıyorum. Tuş sadece bir pencerede çalışıyor. Bazen oyun esnasında takılı kalıyor. CTRL alt Del yapınca düzeliyor. Yabancı sitelerde bile çözüme ulaşamadım.

Arkadaşlar yabancı siteden buldum nasıl çözüldüğünü:​

Eski farenizin tüm sürücülerini ve varsa programını bilgisayarınızdan kaldırın ( bu adımdan sonraki işlemleri faresiz yapacaksınız) farenizin USB'sini çıkarın. Yeni bir fare temin edin. Sonra Windows'u yeniden başlatın. Açıldıktan sonra yeni farenizi takın sorun düzelecektir. (Eski farenin driverlarını silmeden yeni fareyi takarsanız aynı sorunlar devam edecektir. Bizzat denenmiştir.) Eski fare ile yaptığım her işlem fayda vermediği için tek çözüm bu olsa gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
En meşhur bilindik sorun bu olduğu için bu forum a da yazmak istedim. Arkadaşlar merhaba buradaki sorun çözümünü ben de denedim fakat geçici süreliğine gerçekten işe yaradı ama sorunumu maalesef çözmedi ve çok çok fazla forumlara baktım ama gerçekten de bu sorunu çözen hiç kimse yoktu ve ben de farem u değiştirdim ve yeni mouse un geldiği gün sorunu çözdüm :D sorun şu ki scroll tuşuna bastığınız zaman Google da vs fareyi hareket ettirerek gezebiliyorsunuz ve benim farem de kendi kendiliğine bu tuşa bastığı için örnek veriyorum Google da gezerken Google dışında başka yerlere tıklayamıyordum hareket ettiriyorsun ama tıklamıyor vs. Sorunun scroll düğmesinde olduğunu anladım ve Razer'ın kendi yazılımından bu tuşu devre dışı bıraktığım an mouse düzeldi diğer sağ C'lik veya sol clikden dolayı böyle bir sorun olacağını da düşünmüyorum sorun çok yüksek ihtimalle scroll tuşlarınızda olabilir belki bu bilgi işinize yarar diye belirtmek istedim iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı