Çözüm Bilgisayar direkt Windows'a geçiyor, BIOS'a girilemiyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

micro0707

Hectopat
Arkadaşlar sorunumu şöyle anlatayım. Bilgisayarım ilk açıldıgında direkt Windows'a geçiyor ve biosa giremiyorum. Windows 8 işletim sistemini kullanıyorum. Ne denediysem olmadı. Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kardeşim. Denedim diyorum ya. Olmuyor bir türlü. Bilgisayar acılırken deleteye falan basıyorum. Biosa düssün diye. Bu sefer de siyah ekran kalıyor. Windows acılmıyor. Bu arada ekran kartım 7950. Ekran kartından kaynaklanabilir mi bu durum?

Yukarıdaki mesajlarınızı kontrol ettim ve Recep'in önerisini denediğinize dair hiçbir şey yazmamışsınız. Anakartınızın kullanma kılavuzu indirip baktım. BIOS tuşu F2 veya Del olarak belirtilmekte. Eğer pC'yi yeniden başlartırken BIOS'a giremiyorsanız ilk önerim bir BIOS güncellemesi yapmanız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı