Bilgisayar donuyor ve uzun bir süre açılmıyor

Daha fazla  
2 yıldan uzun bir süre olmadı diye tahmin ediyorum. İş yerindeki bilgisayar olduğundan dolayı malum oyun gibi şeyler ile uğraşılmadığı halde bu şekilde evrak kontrolu dışında başka bir iş de yapılmıyor zaten. Her açılışında böyle bir ekran karşılıyor. Beni bazen 30 dk sonra açılıyor bazen kasadan kapatıp açana kadar böyle kalıyor. Sonrasında uygulamalar açılmıyor. Altta bulunan uygulama çubuğu yüklenmiyor vesaire.

Dosya Ekleri

• 09FC8975-FE3E-4755-B1B6-DB0134BC3E6E.jpeg
    09FC8975-FE3E-4755-B1B6-DB0134BC3E6E.jpeg
    144,3 KB · Görüntüleme: 57
2 yıldan uzun bir süre olmadı diye tahmin ediyorum. İş yerindeki bilgisayar olduğundan dolayı malum oyun gibi şeyler ile uğraşılmadığı halde bu şekilde evrak kontrolu dışında başka bir iş de yapılmıyor zaten. Her açılışında böyle bir ekran karşılıyor. Beni bazen 30 dk sonra açılıyor bazen kasadan kapatıp açana kadar böyle kalıyor. Sonrasında uygulamalar açılmıyor. Altta bulunan uygulama çubuğu yüklenmiyor vesaire.

Hocam HDD veya SSD hasarlı olabilir eğer girebiliyorsanız HDD Health gibi bir programla test eder misiniz?

Hocam HDD veya SSD hasarlı olabilir eğer girebiliyorsanız HDD health gibi bir programla test eder misiniz?

HDD yok bilgisayarda SSD kullanıyorum. Bir de eklemeyi unutmuşum sürekli internet sorunu yaşıyorum kablolu kablosuz fark etmeksizin mesela şu an kablolu bağlı gözüküyor ama siteler açılmıyor internet yok diyor.

Dosya Ekleri

• 5617C96B-74FB-4749-84EE-90D26DB62B43.jpeg
    5617C96B-74FB-4749-84EE-90D26DB62B43.jpeg
    229,1 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
HDD yok bilgisayarda SSD kullanıyorum. Bir de eklemeyi unutmuşum sürekli internet sorunu yaşıyorum kablolu kablosuz fark etmeksizin mesela şu an kablolu bağlı gözüküyor ama siteler açılmıyor internet yok diyor.

Bağlantı zaman aşımına uğradı diyor hocam sanırım. Wi-Fi adaptörü ile deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı