Bilgisayar ekran kartı takılıyken zor açılıyor

pcsaticamof

Femtopat
Görüntünü girişini ekran kartımdan aldığım zaman tutukluk yapıyor. Birkaç kere kapatıp açınca anca açılıyor. Ben bu bilgisayarı satmak istiyorum ama bu durumdayken satamam tabii ki. Sizce problem nerede? Eninde sonunda açılsa da uğraştırıyor açılması.

Sorun ekran kartinda gibi gozukuyor. Baska ekran karti takip test edemiyorsunuz sanirim , anakartanizda onboard varsa onunla goruntu almayi deneyebilirsiniz belki.

Sorun ekran kartinda gibi gozukuyor. Baska ekran karti takip test edemiyorsunuz sanirim , anakartanizda onboard varsa onunla goruntu almayi deneyebilirsiniz belki.

Onboard ekran kartında hiçbir problem yaşamıyorum. Direkt açılıyor. Fakat ne zaman görüntü kaynağı olarak harici ekran kartını seçsem açılması biraz uğraştırıyor. Bir de bilgisayarı yeni açıp-kapadığımda problem olmadığı için sürekli test edemiyorum. Günde 3 kere falan test yapabiliyorum düzeldi mi bilgisayar diye.

Bulundugunuz lokasyonda bilgisayarci var ise deneme amacli orada farkli ekran karti takabilirsiniz , sorun yuzde 90 ekran kartinda , en kotu ihtimalde ekran kartsız satmayı denersiniz hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…