Bilgisayar ekran kartı takılıyken zor açılıyor

pcsaticamof

Femtopat
Görüntünü girişini ekran kartımdan aldığım zaman tutukluk yapıyor. Birkaç kere kapatıp açınca anca açılıyor. Ben bu bilgisayarı satmak istiyorum ama bu durumdayken satamam tabii ki. Sizce problem nerede? Eninde sonunda açılsa da uğraştırıyor açılması.

Görüntünü girişini ekran kartımdan aldığım zaman tutukluk yapıyor. Birkaç kere kapatıp açınca anca açılıyor. Ben bu bilgisayarı satmak istiyorum ama bu durumdayken satamam tabii ki. Sizce problem nerede? Eninde sonunda açılsa da uğraştırıyor açılması.

Hani şu anda kullandığınız PC varya. Belki bize bileşenlerinden bahsedersinizde çözüm ararız.

Görüntü aldığınız girişi değiştirirseniz belki çözülebilir ya da dönüştürücü kullanıyorsanız belki ondan kaynaklanıyor olabilir.

Ekran kartının kullandığınız girişi sorunlu olabilir. Başka bir girişi deneyin.

Denedim, çözüm olmuyor. Bir de ne kadar uzun süre kullanmazsam bilgisayarı açılması o kadar zor oluyor. Şimdi açıp kapatırsam hemen açılır mesela ama kapatıp 24 saat sonra açmaya çalışsam 1 dakika kadar sürer ekrana görüntü gelmesi.

Denedim, çözüm olmuyor. Bir de ne kadar uzun süre kullanmazsam bilgisayarı açılması o kadar zor oluyor. Şimdi açıp kapatırsam hemen açılır mesela ama kapatıp 24 saat sonra açmaya çalışsam 1 dakika kadar sürer ekrana görüntü gelmesi.

Büyük ihtimal ekran kartında sorun var. Başka bir PC'de deneyebiliyorsanız deneyin.

Başka şekilde bulamaz mıyız? Çünkü başka PC'ye takma şansım maalesef yok. Bir de anlayamadığım bir-iki açıp kapamada nasıl düzeliyor ekran kartı proble mi? Tam olarak nedir probleme sebebiyet veren?

Bu videoyu izleyip test yapabilir misiniz? Durum çok garip. Daha önce hiç böyle bir sorun görmemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı