Bilgisayar en kısa sürede nasıl satılır?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bilgisayarımı hemen satmak istiyorum ama nasıl satabilirim? Elimde Huawei Matebook D15 laptop bulunuyor. Windows 11, Intel i5 1135G7, 8 GB RAM, Intel Iris Xe grafik bulunuyor. Ufak bir ezik var kenarında. Bir de kapanırken biraz tam kapanmıyor yanlışlıkla çantamdan düştü. Performans gayet iyi Valorant gibi oyunlarda rahatlıkla oynuyorum. Teknosa'dan 15 Ocak 2023 tarihinde aldım. Garanti de devam etmektedir. Sizce kaça satabilirim? Biraz pahalı satmak istiyorum ama alan olur mu?

Arkadaşlar selam. Bilgisayarımı hemen satmak istiyorum ama nasıl satabilirim? Elimde Huawei Matebook D15 laptop bulunuyor. Windows 11, Intel i5 1135G7, 8 GB RAM, Intel Iris Xe grafik bulunuyor. Ufak bir ezik var kenarında. Bir de kapanırken biraz tam kapanmıyor yanlışlıkla çantamdan düştü. Performans gayet iyi Valorant gibi oyunlarda rahatlıkla oynuyorum. Teknosa'dan 15 Ocak 2023 tarihinde aldım. Garanti de devam etmektedir. Sizce kaça satabilirim? Biraz pahalı satmak istiyorum ama alan olur mu?

Sıfır fiyatından pahalıya satarsan kimse almaz.

En kısa sürede X biraz pahalı = zor.

Hocam 14.500 TL bir fiyata koysam nasıl olur? Açıkçası burs paramla alacağım. Babam katmazsa RTX 3050 katarsa RTX 4050 alacağım. Babama anlatamıyorum bilgisayarı satacağım sonradan diyeceğim. Diyorum ki Xbox alacağım sende 5 bin TL monitör alacaksın bari bilgisayarı da satip oyuncu bilgisayarı alayım diyorum anlamıyor. O yüzden pahalı satıyorum. Bari biraz daha katsa üstüne.

Arkadaşlar bilgisayarımın en düşük piyasa fiyatı 17.500 TL Huawei kendi sitesinde 25 bin TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sahibinden.com üzerinden sizin bilgisayarın aynısını yoksa benzer işlemci, ram, ekran kartı olanları bulup fiyatlarına bakın. Bulduğunuz ilanlardaki cihazların sizin cihazınıza göre durumuna bakarak aşağı veya yukarı olarak fiyat koyun. İlanda bilgisayarın problemlerini mutlaka belirtin. Ne kadar açık olursanız ne kadar fiyat kırabiliyorsanız o kadar hızlı satarsınız.

Sahibinden.com üzerinden sizin bilgisayarın aynısını yoksa benzer işlemci, ram, ekran kartı olanları bulup fiyatlarına bakın. Bulduğunuz ilanlardaki cihazların sizin cihazınıza göre durumuna bakarak aşağı veya yukarı olarak fiyat koyun. İlanda bilgisayarın problemlerini mutlaka belirtin. Ne kadar açık olursanız ne kadar fiyat kırabiliyorsanız o kadar hızlı satarsınız.
Hocam ben daha ucuz satmak isterim de bilgisayar alacağım yeni. Babam katmazsa kendi sınırlarımı zorlayıp iyi kötü bir tane RTX 3050 bir tane bilgisayar alacam ama bilgisayarımı ne kadar pahalı bir fiyatta satarsam o kadar iyi olur. Babam keşke katsa.

Satmam da ayrı bir konu. Satmak muhtemel uzun sürecek sonra satmayı vazgeçcem. Her nerse satamazsam da olsun giderim konsol alırım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı