Bilgisayar fişini çektim no signal hatası

ÖmerÖzdemirrr

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar akşam saatlerinde oyun oynuyordum CS:GO babam PC'nin fişini çekti sinirlendiği için sonra yattım uyandığımda PC'yi açtım ve no signal hatası aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar akşam saatlerinde oyun oynuyordum CS:GO babam PC'nin fişini çekti sinirlendiği için sonra yattım uyandığımda PC'yi açtım ve no signal hatası aldım.
Ani güç kesilmelerinden dolayı sistemde zarar görebilecek en riskli parça bana göre depolama birimleridir tabi diğer parçalarda da sorun olma şansı yüksek ama tahminim sorununuz bence ne anakartta nede ramlarda depolama biriminizde.

Ani güç kesilmelerinden dolayı sistemde zarar görebilecek en riskli parça bana göre depolama birimleridir tabii diğer parçalarda da sorun olma şansı yüksek ama tahminim sorununuz bence ne anakartta ne de RAM'larda depolama biriminizde.

Şahsen RAM'ler ani güç kesimlerinde sıkıntı çıkartabiliyorlar. RAM'leri takıp çıkartmayı deneyin olmazsa @Abstrack99 dediğini uygulayın.

Olabilir hocam haklısınız umarım her iki şekilde de arkadaşın sorunu çözülür.
Ani güç kesilmelerinden dolayı sistemde zarar görebilecek en riskli parça bana göre depolama birimleridir tabi diğer parçalarda da sorun olma şansı yüksek ama tahminim sorununuz bence ne anakartta nede ramlarda depolama
Ani güç kesilmelerinden dolayı sistemde zarar görebilecek en riskli parça bana göre depolama birimleridir tabi diğer parçalarda da sorun olma şansı yüksek ama tahminim sorununuz bence ne anakartta nede ramlarda depolama biriminizde.
Anlamadım hocam kusura bakma çok anlamıyorum pc lerden de şimdi ram ı mı çıkarıp takayım?

Ram'leri çıkartıp yeniden takıp deneyiniz umarım olur olmaz, ise bios pilini çıkartıp biraz bekleyin güç tuşuna 1 2 defa defa 10 saniye basılı tutun sonra pili takın yeniden deneyiniz olmaz, ise jumperın yerini değiştirin.

Ram'leri çıkartıp yeniden takıp deneyiniz umarım olur olmaz, ise bios pilini çıkartıp biraz bekleyin güç tuşuna 1 2 defa defa 10 saniye basılı tutun sonra pili takın yeniden deneyiniz olmaz, ise jumperın yerini değiştirin.
bios ok ama şunu anlayamadım güç tuşu derken ramleri da çıkarıcam şimdi da güç tuşunu anlayamadım hangi güç tuşu?
Güç tuşu derken anlayamadım ramleri şimdi çıkarıcam hangi güç tuşu?

Geri
Yukarı