Bilgisayar fiyatları daha da düşer mi?

eyyu p

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Sevigili üyeler, masaüstü oyun bilgisayarı alacağım. Bütçem 9 ile baksımum 11 (monitör dahıl) şimdi alayim mi daha beklım mi? Fiyatlar bıraz düştü, daha düşer mi?

Sevigili üyeler, masaüstü oyun bilgisayarı alacağım. Bütçem 9 ile baksımum 11 (monitör dahıl) şimdi alayim mi daha beklım mi? Fiyatlar bıraz düştü, daha düşer mi?
Bence alın ama düşecek gibi.

Çok değişik bir durum, öyle bir ülkede yaşıyoruz ki gece baktığımız elektronik bir ürüne sabah %5'e kadar zam gelebiliyor. Benim tahminim düşecek, piyasa düzeliyor. Ama yine de kimse bir şey bilemez.

Dolar düşmediği sürece bilgisayar fiyatları düşmez. Aslında dolar düşse de satıcılar fiyatları düşürmüyor :D yani nereden alsanız ileride kâr olacak. (eski değilse)

Ne zaman düştü ki yine düşsün, 3 artıyor 1 düşüyor 3 artıyor 1 düşüyor. Kısır döngü artık. Türkiye için bilgisayar parçalarının fiyatları malum. Tek bir düşüş bekleyebilirsiniz o da ekran kartlarında. BTC Mining şeyleri birazcık hafiflesin.

Ara ara yayıncıların, youtuberların kampanyalı hazır sistemleri çıkıyor. Yine böyle bir sistem beklerdim ben.

Sene sonu ödenmesi gereken 192 milyar dolar faizli borç, 490 milyar dolar dış borç, 2022 yılından ödenmesi gereken 1.2 trilyon dolar faizli dış borç ve İMF'den alınan 6,5 milyar dolar ödeme var. Zamlara vergilere hazır olun. Doların sene sonu 8,95 seviyelerini geçecek olması, çip üretiminin sıkıntıda olması, eylül ayında vaka sayılarının yeniden patlayacağının ön görülmesi vs. Artık düşer mi düşmez mi siz karar verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı