Bilgisayar fiyatları düşer mi?

Daha fazla  
Ağustos'ta ucuz PC toplama diye 2100 TL'ye koyulan PC'ler şu günlerde 3000-4000 TL ve o zamanlar dolar 7.24 civarlarındaydı. Şimdi dolar 1 haftada 1 TL gibi düştü ama fiyatlar hala aynı. Fiyatlar sizce yine aynı şekilde 2100-2500 gibi civarlara geriler mi? Aşağıda linkini verdiğim bilgisayarın fiyatı düşer mi onu almayı istiyorum da çok yüksek fiyatı

Ağustos'ta ucuz PC toplama diye 2100 TL'ye koyulan PC'ler şu günlerde 3000-4000 TL ve o zamanlar dolar 7.24 civarlarındaydı. Şimdi dolar 1 haftada 1 TL gibi düştü ama fiyatlar hala aynı. Fiyatlar sizce yine aynı şekilde 2100-2500 gibi civarlara geriler mi? Aşağıda linkini verdiğim bilgisayarın fiyatı düşer mi onu almayı istiyorum da çok yüksek fiyatı

Bu düşüşün fiyatlara yansıyacağını sanmıyorum. Belki ileride.

Satıcılar dolar arttı diye fiyatları arttırır. Halbu ki ellerindekileri eski dolar kuru üzerinden almışlardır. Gel gör ki kur düşünce fiyatları düşürmezler. Çünkü kârları azalır, normal seviyeye iner.

Düşüşü sadece Vatan Bilgisayar kullandı yani oradan toplayabilirsiniz.

Türkiye'de dolar/TL yükseldiği her kuruşta fiyatlara zam gelir fakat düştüğünde hiçbir zaman fiyatlar düşmez. Bahaneleri ise "Biz malları yüksek kurdan aldık, doların düşmesi etkilemiyor.".

Satıcılar dolar arttı diye fiyatları arttırır. Halbu ki ellerindekileri eski dolar kuru üzerinden almışlardır. Gel gör ki kur düşünce fiyatları düşürmezler. Çünkü kârları azalır, normal seviyeye iner.

Esnafın yerine koyun kendinizi sizin dediginiz gibi satarsa sürekli mal getirdiginde sermaye arttırmak zorunda kalır.

Telefonlarda bir ara sabit kur olmasına rağmen dolar arttıkça fiyat arttırıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı