Bilgisayar fiyatları düşer mi?

Stalin'in Putin'le Vodka içmesi ihtimaliyle aynı.
En kısa zamanda alacağınızı almanız temennisiyle.
Ha diyelim ki işler duruldu bazı şeyler düzeldi bu sefer piyasa mafyaları sayesinde gene düşmez.

Her PC almak isteyene bu mesajımı alıntılayacağım sanırım.
İyi diyorsun ama zaten bu ikisini aynı anda alacak param olsa hiç düşünmez sadece 1 tane pc anında alırdım. Hem ayrıca cs:go ve valorant tarzı oyunlardan ziyade daha sağlam oyunlar oynamayı düşünüyorum. Ayrıca aldığım pc ile hem oyun geliştirme hem de video montaj işlemlerini yapabilmeyi isterim. cs ve valorantı 60 fps oynatacak bir bilgisayarın bu tarz işlemlerde başarı gösterebileceğini sanmam.

Arkadaşlar malumunuz son zamanlarda bilgisayar fiyatları aşırı derecede arttı. Ben de sürekli fiyatlar düşer diye bilgisayar almıyorum. En sonunda bu fiyatların düşeceği yok en iyisi mi ben bilgisayarımı alayım dedim, ancak bu sefer de ekran kartlarının fiyatlarının düşeceği haberi yayıldı. Sizce beklemeli miyim? Ekran kartı fiyatlarının ne kadar düşeceğini de bilmiyorum, eğer düşerse sizce bilgisayar fiyatlarında ciddi bir azalma olur mu?
Düşmeyecek. Böyle bi süre daha artmaya devam edecek. Şu an alabiliyosan al derim

Yeni konular

Geri
Yukarı