Bilgisayar fiyatları düşer mi?

ThermL

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar malumunuz son zamanlarda bilgisayar fiyatları aşırı derecede arttı. Ben de sürekli fiyatlar düşer diye bilgisayar almıyorum. En sonunda bu fiyatların düşeceği yok en iyisi mi ben bilgisayarımı alayım dedim, ancak bu sefer de ekran kartlarının fiyatlarının düşeceği haberi yayıldı. Sizce beklemeli miyim? Ekran kartı fiyatlarının ne kadar düşeceğini de bilmiyorum, eğer düşerse sizce bilgisayar fiyatlarında ciddi bir azalma olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam pandemi biterse düşer yani biraz daha bekleyin bana kalırsa ama baktınız yükseldikçe yükseliyor. Beklmeyin alın o zaman.

Arkadaşlar malumunuz son zamanlarda bilgisayar fiyatları aşırı derecede arttı. Ben de sürekli fiyatlar düşer diye bilgisayar almıyorum. En sonunda bu fiyatların düşeceği yok en iyisi mi ben bilgisayarımı alayım dedim, ancak bu sefer de ekran kartlarının fiyatlarının düşeceği haberi yayıldı. Sizce beklemeli miyim? Ekran kartı fiyatlarının ne kadar düşeceğini de bilmiyorum, eğer düşerse sizce bilgisayar fiyatlarında ciddi bir azalma olur mu?
Yerinde olsam Xbox Series X/Series S ve CS, LoL, Valorant oynatacak bir PC alıp kenara çekilirdim. Fiyatlar her geçen gün artıyor zira, geç kalmamak lazım.

Hem o fiyata alacağın bilgisayarın ne kadar dayanacağı meçhul. Xbox'ın ise örneğin GTA 6 gibi bir oyunu en az 60 FPS'de oynatacağı garanti gibi bir şey.
Her PC almak isteyene bu mesajımı alıntılayacağım sanırım.

bende 2k 2.5k arası almak istiyorum nasipse artık para kasıp alcam :/
bide fiyattan ziyade maddi durum düzelse mükemmel olur.

%30 enflasyon olan bir ülkede hiçbir şeyin fiyatı düşmez, alım gücünün azaldığı da göz önünde bulundurulursa döviz kuru aleyhine artan ülkenin ithal malında hiçbir şekilde fiyat düşüşü gözlemlenmez. (Tabi politika değişikliği olmazsa)

Yeni konular

Geri
Yukarı