Bilgisayar gece açık dursa bir şey olur mu?

Sabah bir daha bilgisayarı aç Valorant'ı aç uğraşmak istemiyorum. Gece açıp monitörü kapatıp yatacağım. Sabahta direk monitörü açıp mağazama bakacağım. Uyanınca da pek vaktim olmuyor.

Bilgisayarın açılacağı süre maksimum 1 dakika ve oyunun açılacağı süre de 1 dakika bence açık bırakmak saçma :)

Sabah bir daha bilgisayarı aç Valorant'ı aç uğraşmak istemiyorum. Gece açıp monitörü kapatıp yatacağım. Sabahta direk monitörü açıp mağazama bakacağım. Uyanınca da pek vaktim olmuyor.

Böyle bir şey yapmanızı önermem. Açılması çok mu uzun sürüyor.

Sabah bir daha bilgisayarı aç valorantı aç uğraşmak istemiyorum.Gece açıp monitörü kapatıp yatacağım.Sabahta direk monitörü açıp mağazama bakacağım.Uyanıncada pek vaktim olmuyor.
Bilgisayarı açar gider elini yüzünü yıkarsın gelince oyunu açarsın 2 dk sürmez açılması. Değer mi bunun için sabaha kadar açık bırakmaya?

Gece açık kalınca bir şey olmadığını biliyorum, ama ısınma yoksa. Valorant'ı açık bırakacağım ekran kartım 80 derece 79'a düşmüyor, 81'e çıkmıyor. Sorun olur mu?
Hocam kazancınız elektrik parasından daha önemli ise bir şey olmaz. Sıcaklıklar normal lakin elektrik faturasına boş yere saatlerce yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı