Bilgisayar gibi kullanılabilecek tablet önerisi

• Konuyu başlatan Mhex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 43
  • Görüntüleme 486
Hocam tekrar rahatsız ediyorum siz papermatte ekran hakkında daha mat bir görüntü oluyor dediniz. Ne kadar bir matlık oluyor çok belirgin mi yoksa parlaklık arttırılınırsa belli olmaz derecede bir matlık mı?
hocam kısa süre deneyimleyebildim öyle acayip bir fark ben göremedim yüksek ihtimalle uzun kullanımda daha az göz yorma gibi durumları vardır. bende şuan 11.5 düz versiyonu var onu satmaya çalışıyorum 1-2 ay sonra yine huawei tabletten devam edeceğim. Ama fiyat farkına bağlı olarak ekran için o kadar fark ödemek ne kadar mantıklı bilemedim.

Hocam kısa süre deneyimleyebildim öyle acayip bir fark ben göremedim yüksek ihtimalle uzun kullanımda daha az göz yorma gibi durumları vardır. Bende şu an 11.5 düz versiyonu var onu satmaya çalışıyorum 1-2 ay sonra yine Huawei tabletten devam edeceğim. Ama fiyat farkına bağlı olarak ekran için o kadar fark ödemek ne kadar mantıklı bilemedim.

Air modelinde RAM farkı ve hafıza farkı olduğundan değer her türlü ama rahatsız edici bir matlık var mı onu sormak istedim sadece.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı